skip to Main Content

Ecotile Depo Zeminleri

Ecotile Depo Zeminleri, dayanıklı, sağlam, kesintisiz olarak kurulmuş ve sabit forklift trafiği için uygun en iyi depo döşeme seçeneğidir. Fork kamyonların, palet kamyonlarının, ağır yüklerin günlük zorlamalarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. ISO9001 sertifikalı ve Avrupa’daki pek çok önde gelen dağıtım merkezi ve lojistik işletmelerinin seçimi bulunmaktadır.

Pürüzlü zeminler, ciddi bir güvenlik tehlikesinin yanı sıra forkliftlerde hasar riskine de neden olabilir ve yama onarımları uzun vadede uygunsuz, zaman alıcı ve genellikle etkisizdir. Depolarda 7/24 operasyon olduğundan zeminin tamamen değiştirilmesi çoğu şirket tarafından kullanılamayan pahalı bir seçenektir. Depo ya da lojistik / dağıtım merkezi her zamanki gibi çalışmaya devam ederken Ecotil Depo Zeminleri ile yerleştirme çalışmaları yapılabilir.

Ecotile Depo Zeminleri, ilave bir güvenlik özelliği sağlayarak, gerektiği şekilde yere, yürüyüş yollarına veya sınır bölgelerine yer vermenizi sağlayan çeşitli renk ve dokularda bulunur.

Ecotile Depo Zeminleri çözümlerimiz, yoğun aşınma, boya lekeleri, toz, nem veya kirlenme gibi neredeyse tüm sorunların üstesinden gelebilen hızlı ve basit bir kurulum süreci sunar.

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Back To Top