fbpx ... skip to Main Content

Ergonomi 101

‘’Ergonomik Bilgisayar İstasyonu’’

Ergonomi Nedir?

Ergonomi, insan kullanımına dahil olan tüm ürünlerle etkileşiminde rahat ettirme ve verimli kullanımı sağlamakla ilgili bir tanımdır.

Ergonomik Çalışma Nedir?

Çalışma sürecinde fiziksel sağlığımızı korumak için en önemli faktör konforlu çalışma mobilyaları tercihidir. Aynı pozisyonda uzun süre çalışmanın olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla tasarlanan Humanscale çalışma mobilyalarıyla çalışma ortamınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Ergonomik yönergelere sahip arayüzleri kurmak ve iyi bir duruş sağlamak, tekrar eden stres yaralanmalarını önleyebilmenizin yanı sıra konforunuzu ve verimliliğinizi artıracaktır. Kötü duruş, uygun ekipman eksikliği ve yanlış ergonomik bilgilerin tümü, uygunsuz bir bilgisayar kurulumuna neden olan faktörlerdir.

Uygun iş istasyonlarına ulaşacağınız Humanscale ürünleri ile monitörünüzün yüksekliğini ve uzaklığını uygun ölçülerde ayarlayarak duruş bozukluğunuzu engelleyebilirsiniz. İş istasyonunuzla kolaylıkla yapacağınız bu ayarlamalar sayesinde konforlu bir çalışma deneyimi elde edebilirsiniz.

Humanscale QuickStand Bilgisayar İstasyonları ile Ergonominize Uygun Çalışma İmkanı

Yüksekliği ayarlanabilir Quickstand iş istasyonu ile otururken hatta ayaktayken bile kullanışlı ve ergonomik bir çalışma deneyimi elde edebilir; her iki kullanımda da pratik bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Ekranı ve klavyeyi doğru yüksekliğe koyabilmenize olanak sağlar ergonomik olarak doğru bir konuma yerleştirme imkanı tanır.

 

error: İçerik korunuyor !!