fbpx ... skip to Main Content

ELEMENT 790

Element 790 Aydınlatma, Humanscale’in akıllı çalışma alanı aydınlatmasına duyulan ihtiyaca cevaptır. Sezgisel ve esnek olan Element 790, yüksek performanslı ergonomik tasarımı 360 derece ayarlanabilirlik ve LED çalışma lambalarında benzeri görülmemiş bir işlevsellikle birleştiriyor. Devrim yaratan bir aydınlatma lambası olan olan Element 790, 7W’dan daha az güç kullanarak 90W ışık eşdeğerini verir.

Gelişmiş MCX LED Teknolojisine sahip Element 790 ışığı, klasik ve ödüllü bir tasarımla olağanüstü bir performans sunuyor. Eleman 790’ın yenilikçi ergonomik tasarımı ve gelişmiş kullanıcı kontrolü ve enerji tasarrufu için 7 kademeli yüksek performanslı aydınlatma sağlıyor.

ÖZELLİKLER

ODAKLANMIŞ AYDINLATMA

Ayarlanabilir LED aydınlatmalı ve yüksek performanslı Element 790, sadece bir gölge oluşturan tek bir ışık kaynağı kullanır. MCX LED Teknolojisinin kullanımıyla, yüksek ışık kaynağı (3500 K) ve mükemmel renk kalitesi (CRI 85) üretir.

YENİLİKÇİ VERİMLİLİK

Element 790 Aydınlatma, ışık kaynağını en üst düzeye çıkarmak ve ışığın kullanılabilir ömrünü arttırmak için benzersiz bir ısı emici tasarımına sahiptir. Dahili bir denge, rahatlık ve kullanım kolaylığı için zahmetsiz, tek dokunuşlu konumlandırma sağlar.

SINIRSIZ AYARLANABİLİRLİK

Element 790 Aydınlatma, her türlü çalışma ortamına göre düzenleyebileceğiniz 20 adet montaj seçeneği ile çeşitli farklı yüzey kaplamalarda sunulur. En iyi ışık ayarlarına izin vermek için Element 790 da kısılabilir. Evrensel güç kaynağı ve değiştirilebilir fiş seçenekleri, küresel elektrik prizlerine uygundur.

error: İçerik korunuyor !!