fbpx ... skip to Main Content

DIFFRIENT WORLD ERGONOMİK ÇALIŞMA KOLTUĞU

Lider tasarımcı Niels Diffrient’in tasarladığı Diffrient World Çalışma Koltuğu, özel sırt – bel desteği ve yenilikçi üç panelli file sırtlığı ile, tüm Humanscale’nin ürünleri gibi sade, güzel ve işlevseldir. Tasarım, geleneksel mekanizmalara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır, fizik yasalarını ve kullanıcının vücut ağırlığını kullanarak, mükemmel bir konfor sunmaktadır.

Niels Diffrient, kullanım kolaylığı ve zahmetsiz işlevselliği sunmak için Diffrient World Çalışma Koltuğu’nu tasarlamıştır. Kullanıcıyla birlikte hareket edecek şekilde otomatik olarak ayarlanan, ağırlığa duyarlı yaslanma ve koltuğun arkasına takılan kolçaklar, kullanıcıya ergonomik rahatlık sağlamaktadır. Minimal parçalara sahip, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir çalışma koltuğu olan Diffrient World, uzun süre düşünülerek tasarlanmıştır.

3 Parçalı Mesh Arkalık
Diffrient World’ün, devrim niteliğindeki üç parçalı özel dikiş formlu ve eğrisel yüzeyli file arkalığı kişiye özel tasarlanmış gibi vücudu sararak konforlu bir bel desteği sunarken, ayar gerektirmeyen ve karmaşık olmayan rahat bir oturum sağlar.

Rahat Oturuş

Diffrient World çalışma koltuğu, uzmanlıkla tasarlanan minder (kumaş veya file) sistemiyle, sektörde önde gelen bel destekleyici koltuklardan biri haline gelmiştir. Tam bir çerçeve oluşturmaması ve bacakların altındaki stres noktalarına basınç yapmayan yapısı ile Diffrient World, vücut konturlarına uygun bir oturum sağlar.

Otomatik Yaslanma

Diffrient World’un inovatif tasarımı, neredeyse hiç mekanizma içermeyen otomatik ayarlı bir yaslanma ve oturma konforu sunmaktadır. Koltuk, iskeletinin iki bölümünü de kullanarak kullanıcının vücut ağırlığını otomatik olarak dengeli bir şekilde destekler ve zahmetsiz bir oturum sağlar.

Minimal Çözüm

Geleneksel koltuk tasarımlarına göre daha az parça kullanılarak üretilen Diffrient World 14 kg ağırlığının yanı sıra yüksek çevre bilinci ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Diffrient World, “simple is better” sloganına uygun olarak sade tasarımının yanı sıra basit ve çok iyi kullanım sağlamakta, az enerji, az atık, az nakliye ve az yaşam döngüsü gideri ile üretilmekte, rakiplerine çevre dostu imalat konusunda da fark yaratmaktadır.

ÖZELLİKLER

GÖRÜNMEZ YASLANMA MEKANİZMASI

Diffrient World Çalışma Koltuğu, fizik yasaları çerçevesinde; kullanıcının her yaslanmasında rahatlığını sağlamak için vücut ağırlığını kullanır. Çığır açan mekanizmasız yaslanma ve maksimum oturma rahatlığı için tüm hareket aralığı boyunca otomatik dengeli desteği, sandalyenin üç parçalı özel dikiş formundan ve eğrisel yüzeyli file arkalığından alır.

DUYARLI DESTEK

Diffrient World Çalışma Koltuğu, fizik kurallarını kullanarak elle ayarlama gerektiren ayrı bir bel desteğini ortadan kaldırmıştır. Patentli Form Algılama Mesh Teknolojisi ile koltuğun yaslanma bölümü, kullanıcının tüm sırtına mükemmel uyum sağlar, kişiye özel yapılmış hissi verir.

RAHAT OTURUŞ

Diffrient World Çalışma Koltuğu, uzmanlıkla tasarlanan minder (kumaş veya file) sistemiyle, sektörde önde gelen ergonomik koltuklardan biri haline gelmiştir. Koltuk minderinin etrafında tam bir çerçeve olmaması sayesinde dizlerin altındaki stres noktalarına olan basıncı azaltan Diffrient World, vücut konturlarına uygun bir oturum sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Koltuk Genişliği: 660mm (25.98”) Kolçaklı / 495mm (19.49”) Kolçaksız
Minder Genişliği: 635mm (25”)
Koltuk Yüksekliği: 371 – 495 mm (14.61” – 19.49”)
Yaslanma Aralığı: 17 ° yaslanma + 8 ° arkalığı yatırma
Koltuk Ağırlığı: 14kg (31 lbs.) Kolçaklı / 12.9kg (29 lbs.) Kolçaksız
İstiflenebilir: Hayır

Diffrient World Teknik Görsel

Monofilament Stripe

Üç panelli, file destekli koltuğumuz için özel olarak üretilen Monofilament Stripe, eşsiz bir destek sağlamak için kendine özgü örgü yapısıyla güç elde eden elastik bir bileşime sahiptir. Klasik şerit deseni çeşitli çarpıcı renklerde mevcuttur.

error: İçerik korunuyor !!