fbpx ... skip to Main Content

M8 CROSSBAR MONİTÖR KOLU

M8 Monitör Kolu’nun yüksek ağırlık taşıma kapasitesi, çift monitör uygulamalarına kolayca uyum sağlamasına olanak tanır. İsteğe bağlı enine çubuk kullanarak M8 Monitör Kolu, her biri 9 kg’a kadar ağırlığa sahip iki monitörü yan yana düzenler. M8, modern çalışma alanlarını tamamlamak için kolay ayarlama ve şık, modern bir estetik sunuyor.

Yüksek ağırlık kapasitesiyle opsiyonel çapraz çubuklu M8, özel çalışma alanları için mükemmel bir çözümdür. M8 kol çubuğuna monte edilen çift monitörler, kolay yeniden konumlandırma ve mükemmel ergonomi için aynı anda ayarlanır. Hacimli tasarıma sahip diğer yüksek kapasiteli monitör kollarından farklı olarak, M8 çapraz çubuk, şık ve modern eklemli bir monitör kolunda kolay ayar ve kusursuz ergonomik işlev sunar.

ÖZELLİKLER

İKİ BİRDEN İYİDİR

M8 Crossbar Monitör Kolu, çift monitörler için eşsiz bir yapılandırma sunar. Yan yana monitörler, yerleşik ince ayar ayarlayıcı ile mükemmel hizalama için bağımsız olarak ayarlanabilir, böylece kolay görüntüleme ve pürüzsüz bir estetik yaratılır. Kullanıcı, tüm yapılandırmayı kolayca yeniden konumlandırabilir ve çok kullanıcılı iş istasyonunun ergonomisini geliştirebilir.

SAĞLAM YAPI, ZAHMETSİZ HAREKET

M8 Crossbar Monitör Kolu, piyasadaki monitörlerin büyük çoğunluğuyla kullanılabilir. Sağlam, yüksek kapasiteli yapısı, kolay monitör montajı ve sökülmesi için çabuk açılan bilyalı mafsal ve istenmeyen kablo karmaşasını azaltmak için entegre kablo yönetim sistemi gibi tasarım özellikleri sunar.  Aynı zamanda, aşırı dönme nedeniyle, duvarın hasar görmesini önleyen 180 derecelik bir durdurma mekanizmasına da sahiptir.

TAK ve ÇALIŞTIR ÖZELLEŞTİRMESİ

Tüm Humanscale’ın monitör kollarında olduğu gibi, M8 Crossbar, ek erişim için değiştirilebilir bağlantılara sahiptir. Özelleştirilebilir eklentiler arasında kelepçeler, cıvatalı geçişler, üniversal perde duvarları ve duvar saplaması montaj seçenekleri ile isteğe bağlı bir dizüstü bilgisayar tutucusu bulunur. VESA plakaları, 75 mm ve 100 mm VESA delikli tüm monitörleri destekler. M8 Crossbar, M / Connect ™, USB 3.0, monitör kolu tabanı ve masaüstü karmaşasını ortadan kaldıran, BT bağlantılarını gizleyen ve kullanıcı bağlantı noktalarına kolay erişim sağlayan bağlantı istasyonu ile de uyumludur.

Boyutlar

Monitor Ağırlık Aralığı: 3.5 – 18 kg (8 – 40 lbs.)
Maksimum Kol Erişimi: 510mm (20”)
Maksimum Yükseklik Ayarı: 290mm (11.5”)
Monitor Kapasitesi: 1 veya 2

error: İçerik korunuyor !!