fbpx ... skip to Main Content

M/FLEX MONİTÖR KOLU

Humanscale’in çoklu monitör kol sistemi M/Flex’e kolaylıkla dakikalar içerisinde 1’den 6 adete kadar monitör eklenebilir.

M/Flex, standart bir çalışma alanını çok sayıda ekranı bir araya getirerek dinamik ve ergonomik bir çalışma istasyonuna dönüştürür.

  • M/Flex monitör kolları, ekranı en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlar.
  • Kolay ve zahmetsiz ekran paylaşımı ve artan masa alanı sayesinde çalışmak daha kolay hale gelir.
  • M/Flex, monitor ekleyerek veya çıkararak gerektiğinde kolayca yeniden yapılandırılabilir.
  • M/Connect ™ monitör kolu tabanı ile eşleştirildiğinde, kablo karmaşasını tamamen ortadan kaldırır, USB bağlantı noktalarına ve yüksek hızlı şarj cihazlarına kolayca erişim sağlar.

ÖZELLİKLER

YENİLİKÇİ TASARIM

M/Flex çoklu monitör kolu sistemi, şık ve minimal estetiği koruyarak, kullanıcının değişen teknoloji ihtiyaçlarını mevcut ekleri kolayca değiştirerek karşılar. Önceden geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen M / Flex, güzel olduğu kadar geri dönüştürülebilir bir üründür.

ÇOK YÖNLÜLÜK

M/Flex değişken, modüler ve çoklu monitör sistemini sunar. M / Flex, çalışma yüzeyinden her biri 9 kg’a (20 lbs) kadar altı monitörü kaldırarak, mevcut ofis estetiğinin korunmasına yardımcı olan masa alanını boşaltır. M / Flex’in çıkarılabilir 180 derecelik dayanağı, duvarları ve panelleri de korur.

EŞSİZ KİŞİSELLEŞTİRME

M/Flex Monitor Kolu’nun kolay ayarlamaları vardır ve  kendiliğinden konfigürasyonlar sağlar. Tak ve kullan özelliğiyle M/Flex, kullanıcıların gerektiğinde monitör kolları, ekleri ve aksesuarları eklemelerine olanak tanır. M/Flex, modern ve sürekli gelişen çalışma alanına mükemmel bir ektir ve M/Connect ™ monitör kolu tabanı ile eşleştirildiğinde, kullanıcılar kablo karmaşasını tamamen ortadan kaldırabilir, USB bağlantı noktalarına ve yüksek hızlı şarj cihazlarına kolayca erişebilir.

Boyutlar

Monitor Ağırlık Aralığı: 1.8 – 54.5 kg (4 – 120 lbs.)
Maksimum Kol Erişimi: 610mm (24”)
Maksimum Yükseklik Ayarı: 305mm (12”)
Monitor Kapasitesi: 1 – 6

error: İçerik korunuyor !!