fbpx ... skip to Main Content

Neatlinks Kablo Düzenleyiciler

Eğitim ve konferans salonları, ticaret ortamları ve özel veya açık plan ofisleri için ideal olan ödüllü NeatLinks Kablo Yönetim Sistemi, kabloların karmaşasını düzenler. NeatLinks daha organize bir çalışma alanı sunar ve masanın altındaki alanları tehlikesiz ve temizlemesi kolay tutmak için zeminden kabloları toparlar.

NeatLinks, herhangi bir yöne ve hemen hemen tüm düzlemlere hızlı ve kolay kurulum için tasarlanmıştır.

Öncesi

Sonrası

ÖZELLİKLER

ALANINIZI ÖZELLEŞTİRİN

NeatLinks Kanalları, her kullanıcıyı ve benzersiz çalışma ortamını barındırmak için sayısız yapılandırmada kurulabilir. Optimum kullanım için güç şeritleri ve balastlar büyük çaplı 91 mm (3,6 ”) kanallarda ve küçük çaplı 66 mm (2,6”) kanallardan geçirilmiş kablolarda saklanmalıdır.

KOLAY KURULUM

Sadece iki vida veya çift taraflı bant kullanarak, NeatLinks, her kullanıcıyı ve benzersiz çalışma ortamını barındırmak için sayısız yapılandırmada monte edilebilir. NeatLinks 3,5 kg’a (8 lbs.) kadar ekipmanı destekleyebilir.

GÖRÜŞ ALANI DIŞINDA

Şık ve göze çarpmayan bir tasarıma sahip NeatLinks, kabloları masaların altında gizli tutarken düzenler. Dokulu yüzey parmak izlerini gizlerken, her kanalın ucundaki kavisli, parmak dostu açılar yönlendirmeyi kolaylaştırır ve görsel erişime izin verir.

error: İçerik korunuyor !!