fbpx ... skip to Main Content

FLOAT

Float Yükseklik Ayarlı Masa, yenilikçi ve özel tasarımı sayesinde, mevcut oturarak çalışma masalarının sınırlamalarını, olağanüstü esnek yükseklik ve ağırlık aralığı ile ortadan kaldırır.
Ustaca geliştirilmiş dengeleme mekanizması, masanın oturma yüksekliği ile ayakta durma arasında akıcı bir şekilde hareket etmesini sağlarken, kullanıcıların % 99’unun ergonomik ihtiyaçlarını karşılar.

  • Float Çalışma Masası, çalışanların sağlıkları için çalışma süresi boyunca oturma ve ayakta durma pozisyonları arasında düzenli olarak değişiklik yapmalarını teşvik eder.
  • Tek elle yapılabilen basit ağırlık ayarı, masa üstü ağırlığındaki değişiklikleri anında algılar ve uyumlanır.
  • Yenilikçi güvenlik özellikleri ile masaüstü bilgisayar kullanımında yukarı veya aşağı ayarlamaya izin verir.
  • Temiz bir estetikle, Float Masa Ayakları, dizler ve ayaklar için çalışma yüzeyinin altında yeterli miktarda boşluk oluşturarak rahat çalışma ortamını tamamlar.
  • Uzun, kullanışlı bir yaşam için tasarlanan Float Yüksekliği Ayarlanabilir Masa, minimal parçalar ve üretim süreçleri kullanılarak yapılır ve ağırlıklı olarak geri dönüştürülebilir çelikten imal edilmektedir.

ÖZELLİKLER

INOVATİF SADELİK ve KULLANIM KOLAYLIĞI

Float’ın benzersiz teknolojisi, üzerine konan farklı ağırlıklara rağmen yukarı veya aşağı ayarlamaya olanak sağlar. Bu yenilikçi dengeleme mekanizması masayı kullanışlı hale getirir, kullanıcı çalışırken sağlık ve konfor için ideal yüksekliği bulabilir.

RAFİNE SÜRDÜREBİLİRLİK

Yıllarca kullanılabilir, sürdürülebilir malzemelerden üretilen Float, son derece dayanıklı, ayakta çalışılabilen bir ofis masasıdır. Geri dönüştürülmüş çelik ve minimal parçaların bir araya getirilmesiyle, Humanscale’in yüksek performanslı ergonomik çalışma araçları yaratma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor. Tüm Float Masa Tablaları formaldehit içermez.

AKILLI ÖZELLEŞTİRME

Float masa, modern işlevselliğini tamamlayan temiz, minimal hatlara sahiptir. Birden fazla boyutu ve değişik tabla seçeneği olan Float, herhangi bir ofis veya ev ortamında kolayca kullanılabilir. Klavye sistemleri, monitör kolları ve aydınlatmalar, ergonomik özellikleri ile Float Masa’ya kolaylıkla uygulanabilir. İlham veren tasarımı, çalışma yüzeyinin altında kalan kullanıcının bacakları, dizleri ve ayakları için sınırsız alana da izin verir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ünite Yüksekliği: 680 – 1200 mm (27” – 47”)
Ünite Genişliği: 1200mm (47”) (Küçük Altlık) 1450mm (57”) (Büyük Altlık)
Ünite Derinliği: 21.9” (Küçük Altlık) 29.1” (Büyük Altlık)
Yüksekliği Ayarı: 508mm (20”)
Maksimum Taşıma Kapasitesi: 75kg (165 lbs.)
Tabla Üst Genişlik Aralığı:1200 – 1800 mm (47” – 72”)
Tabla Üst Derinlik Aralığı: 600 – 800 mm (24” – 30”)

error: İçerik korunuyor !!