fbpx ... skip to Main Content

QuickStand Lite

Red Dot Ödüllü QuickStand Lite herhangi bir sabit yükseklikteki masayı aktif bir masaya dönüştürür. Minimalist estetiği, tüm ofis ortamlarını tamamlar ve çeşitli donanımları destekler. Ayarlanabilir bir klavye ve monitör kolu platformu son derece kullanışlıdır. Yenilikçi bir denge mekanizması, kullanıcıların oturma pozisyonlarından ayakta durma pozisyonlarına kolaylıkla geçişlerini sağlar ve daha fazla hareketi teşvik eder.

QuickStand Lite, ev ofislerinin yanı sıra yoğun çalışma ortamları için de uygun, şık ve son derece uyarlanabilir bir çalışma alanı aracıdır. Minimalist estetiği her türlü iç mekanı tamamlar ve çeşitli donanımları destekler. Zahmetsiz işlevselliği, kullanıcılarının uzun süreli sağlığı için  daha fazla hareket sağlar.

ÖZELLİKLER

HAREKET KOLAYLIĞI

QuickStand Lite, 510mm (20 “) toplam yükseklik aralığı ve ayrıca 140mm (5.5”) dikey monitör ayarı sunan, çeşitli yüksekliklerde kullanıcıların oturma pozisyonlarından ayakta durma pozisyonlarına geçişlerini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasına sahiptir. Zahmetsiz işlevselliği, kullanıcıları gün boyunca aktif olmaya teşvik eder.

GÜÇLÜ ve STABİL

QuickStand Lite’ın ayarlanabilir klavye ve monitör kolu platformu, yazı yazarken olağanüstü bir denge sağlar. Ana gövdesi, 11.36 kg’a kadar, minimum araç ve bileşenlerle, tek veya çift monitör taşıyabilir hale dönüştürülebilir.

ÇOK YÖNLÜLÜK

QuickStand Lite, mevcut herhangi bir sabit masaya eklenebilir. Minimal tasarımı, çalışma alanını boşaltır ve farklı yüksekliklere kolayca ayarlanabildiği için ev veya şirket çalışma alanları, ortak çalışma alanları ve check-in noktaları için mükemmeldir.

Boyutlar

Ünite Yüksekliği : 488mm (19.2”)
Ünite Genişliği : 650mm (25.6”)
Ünite Derinliği : 569 – 1057 mm (22.4” – 41.6”)
Monitör Yüksekliği Ayarı : 140mm (5.5”)
Platform Yüksekliği Ayarı : 510mm (20”)
Maksimum Monitör Genişliği : 610mm (24”)
Maksimum Toplam Monitör(ler) Ağırlığı : 11.3kg (25 lbs.)

error: İçerik korunuyor !!