skip to Main Content

QUICKSTAND

QuickStand çalışma ünitesi, sabit yükseklikteki çalışma masalarını sorunsuz bir şekilde hareketli hale dönüştürerek ofislerde ergonomik çalışma fırsatlarını kolaylaştırır.

Tak-çalıştır (plug-and-play) kablo yönetim sistemi ile QuickStand çalışma ünitesi, geleneksel ofisleri aktif ve akıllı çalışma alanlarına dönüştürür.

  • QuickStand, sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonuna geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir mekanizmaya sahiptir.
  • Minimalist bir estetiğe sahip şık bir tasarım olan QuickStand, kablo yönetimi, mekanizmalarını ve hareketli parçaları gövdesine entegre olarak barındırır.
  • QuickStand çalışma ünitesi, kolayca bir çalışma masasından diğerine taşınabilir.

ÖZELLİKLER

Sit/Stand Devrimi

QuickStand, sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonlarına geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasına sahiptir. Zahmetsiz işlevselliği, kullanıcıların aktif olmalarını ve sağlıkları için hayati olan günlerine hareketlerini entegre etmelerini teşvik eder.

MİNİMAL ESTETİK

Minimalist bir estetiğe sahip şık bir tasarım olan QuickStand, kablo yönetimini, mekanizmalarını ve hareketli parçaları stand gövdesine sorunsuz bir şekilde entegre eder. Minimal tasarımı, ev ofis mobilyalarında, geleneksel çalışma yüzeylerinde, geçici çalışma masalarında ve ortak çalışma istasyonlarında alanı boşaltır ve QuickStand’ın herhangi bir çalışma ortamına sığmasını sağlar.

ÜST DÜZEY DENGE

QuickStand iş istasyonu, klavye platformunun sabit kalmasını sağlamak için sağlam bir şekilde tasarlanmıştır ve bu da kullanıcının yerinden kalkmadan çalışmasını sağlar. Çift monitör kurulumları dahil olmak üzere bir dizi konfigürasyon da mevcut olan QuickStand, herhangi bir alan için mükemmel bir iş ortağıdır.

Boyutlar

Birim Yüksekliği – 28”
Birim Genişliği – 28”
Birim Derinliği – 29”(Küçük Platform)  36” (Büyük Platform)
Monitör Yüksekliği Ayarı – 5 ”
Platform Yüksekliği Ayarı – 18 ”
Maksimum Monitör Genişliği – 24 ”
Maksimum Toplam Monitör (ler) Ağırlık – 11.3 kg

Back To Top