fbpx ... skip to Main Content

QUICKSTAND

Interior Design Dergisi’nin 2015 Yılın En İyi Ödülleri’nde on yılın en iyi ofis aksesuarı seçilen, QuickStand yüksekliği ayarlanabilir iş istasyonu, oturarak/ayakta (sit/stand) ürünlerinde kullanım kolaylığı ve stabilite için çıtayı yükseltmiştir. QuickStand herhangi bir sabit yükseklikte masayı sorunsuz bir şekilde aktif bir masaya dönüştürerek işyerinde işbirliğini ve refahı teşvik eder. Ağırlıksız çalışma ve tak-çalıştır (plug-and-play) kablo yönetim sistemi ile QuickStand, ekranı ve klavyeyi kullanıcı için ergonomik olarak doğru bir konuma yerleştirir.

  • QuickStand, sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonuna geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir mekanizmaya sahiptir.
  • Minimalist bir estetiğe sahip şık bir tasarım olan QuickStand, kablo yönetimi, mekanizmalarını ve hareketli parçaları gövdesine entegre olarak barındırır.
  • QuickStand çalışma ünitesi, kolayca bir çalışma masasından diğerine taşınabilir.

ÖZELLİKLER

Sit/Stand Devrimi

QuickStand, sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonlarına geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasına sahiptir. Zahmetsiz işlevselliği, kullanıcıların aktif olmalarını ve sağlıkları için hayati olan günlerine hareketlerini entegre etmelerini teşvik eder.

MİNİMAL ESTETİK

Minimalist bir estetiğe sahip şık bir tasarım olan QuickStand, kablo yönetimini, mekanizmalarını ve hareketli parçalarını stand gövdesine sorunsuz bir şekilde entegre eder. Minimal tasarımı, ev ofis mobilyalarında, geleneksel çalışma yüzeylerinde, geçici çalışma masalarında ve ortak çalışma istasyonlarında yer açar ve QuickStand’ın herhangi bir çalışma ortamına sığmasını sağlar.

ÜST DÜZEY DENGE

QuickStand iş istasyonu, klavye platformunun sabit kalmasını sağlamak için sağlam bir şekilde tasarlanmıştır. Çift monitör kurulumları dahil olmak üzere bir dizi konfigürasyon da mevcut olan QuickStand, herhangi bir alan için mükemmel bir iş ortağıdır.

Boyutlar

Ünite Yüksekliği: 710mm (28”)
Ünite Genişliği: 710mm (28”)
Ünite Derinliği: 700mm (29”) (Küçük Platform), 900mm (36”) (Büyük Platform)
Monitör Yüksekliği Ayarı: 127mm (5”)
Platform Yüksekliği Ayarı: 460mm (18”)
Maksimum Monitör Genişliği: 610mm (24”)
Maksimum Toplam Monitör(ler) Ağırlığı: 11.3kg (25 lbs.)

error: İçerik korunuyor !!