skip to Main Content

2019 Marka Ödülleri "Yılın Zemin Malzemeleri" Ödülü

Tivoli Mist (YENİ!)

Yeni karo halı modellerimizden olan tivoli mist 12 adet renk seçeneği ile tüm ticari mekanlarınız için uygun zemin kaplama çözümleri sunar.

Tivoli (YENİ!)

2019 yılı karo halı koleksiyonu olan “Yeni Tivoli” çarpıcı 40 renk seçenekleriyle tüm ticari alanlar için ideal bir zemin kaplama çözümü sunar.

Osaka – (YENİ!)

Osaka Karo Halı, Japon kültüründeki çatışmalardan esinlenildi: Yeni ve eski, sıcak ve havalı, şehirli ve doğal... Geometrik ve origami gibi geleneksel uygulamalardan da ilham alır.

Rainfall – YENİ

Parlak ve light renklere sahip 12 farklı seçeneği, tüm kurumsal ve ticari iç mekanlara uygun, konsantre ve atmosferik tonlarda seçenekler sunar.

Alaska

İlk çok seviyeli bukle ürünümüzdür ve adı, tasarımın yaratılmasında bize ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır.

Grade

Burmatex Grade karo halı, açık renk tonları koyu renkli tonlar arasında bağlantılıdır. Tek renk seçimi ya da kendi içindeki 9 renk çeşiti, esnek yapısı ve uzun ömürlü bir kullanım....

Hadron

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Go to

Karo halı, go to serisinde 15 popüler renk paletinde düz ve çizgili olmak üzere iki tasarım sunuyor. Parlak, koyu gri ve maviler koleksiyonda kırmızı ve yeşil ışıklarla...

Balance Echo

Balance Echo siyah renkli karo halı; şimdi kampanya fiyatlarıyla renkli, parlak parçalarla kombine edilebilir, hareketli tasarımlar için zemin oluşturabilir.

Balance Atomic

Balance Atomic karo halı, soğuk maviler sıcak bejler ile, grilere kadar değişen bir renk paletiyle heyecan verici, şık ve modern karo halı modelidir.

Balance Stripe

Tandem karo halı, 6 çarpıcı farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tandem Karo Halı, tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda...

Balance Greyscale

Balance Greyscale karo halılar yeni koyu gri tonlarla bağlantılı olan karo burmatex’ in en yoğun üretimidir, 8 canlı renk dizisi içererek strands dan ve yeni stil...

Axis

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Designer Karo Halı

Colour Karo Halı

Tibor Karo Halı

Vision Rulo Halı

Planks Halı

Linear Karo Halı

Velour Exel

Burmatex Velour Excel karo halılar kamusal binalar, okullar, diğer ticari iç mekanlar için ideal zemin kaplama halısıdır. 18 çarpıcı renk çeşidi ile farklı alternatifleri sunar.

Overlander

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Academy

Burmatex Academy karo halılar 32 farklı renk çeşidi ile özellikle okul gibi kamu binaları ,ofisler,mağazalar gibi ticari iç mekanların zemin kaplamaları için uygun ürünlerdir.

Cordiale

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Tivoli

Karo halılar serisinden “Tivoli” çarpıcı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tivoli Karo Halı, geniş, modern renk paleti, tüm ticari alanlarda...

Balance Loop

Balance Loop Karo halı, genelde 50×50 ebatlarında, kolay sökülüp takılabilir. Dama desen oluşturma imkanı, çizgili ve desenli çeşitleri ve akustik özelliğiyle işyeri...

Surface

Burmatex Surface karo halılar tüm ticari iç mekan projelerinde kullanılan % 100 naylon dokulu karo halı modelidir. Surface karo halılar düz olarak döşendiğinde...

Lateral

Lateral Karo Halı, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Avrupa'dan ithal ettiğimiz Lateral karo halılarda renk, desen ve farklı tasarımları bulabilir ve çok şık zeminler tasarlayabilirsiniz.

Code

Code karo halı, eşsiz bir zemin tasarımı için zıt çizgili renk ve dokular kullanılarak tasarlanmış code karo halılar modern halılar içerisinde farklı bir alternatiftir.

Zip

Burmatex Zip karo halılar,  code karo halılar ve lateral karo halılar ile kombine edilerek kullanılabilir . Zemin döşemelerinde farklılık yaratmak için ideal bir seçenektir. 

Tandem

Tandem karo halı, 6 çarpıcı farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tandem Karo Halı, tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda...

Up Down

Burmatex Up Down karo halılar 24 çarpıcı farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar . Tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda...

Origin

Origin karo halılar büyük ölçekli ya da daha küçük parça alanlarda duvardan duvara kullanıldığında harika bir görünüm sağlayan 13 renk aralığında modern, halı döşemedir.

Strands

Strands karo halı, zemin tasarımında tasarımcılara ve kullanıcılara neredeyse sınırsız fırsatlar sunan canlı ve heyecan veren, %100 naylon, bukle dokulu karo halı çeşidir.

Rialto

Rialto Karo Halı , günümüzde ofislerde , mağazalarda , otellerde ve birçok ticari alanlarda kullanılan 50x50cm ebatlarındaki bir halı çeşididir. 

Cross

6 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı. Cross Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Zenit

Zenit Halılar 50x50 cm ebatlarında standart ölçülerdedir. Zenit karo halılar ofisleriniz için uygun bir halı çözümü sunar. 4 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır.

Focus

4 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı. Nairobi Stripe Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Cape Town

Cape Town Karo Halı , günümüzde ofislerde , mağazalarda , otellerde ve birçok ticari alanlarda kullanılan 50x50cm ebatlarındaki bir halı çeşididir.

Lugano

Lugano Karo Halı, ofis zemin kaplamalarında ticari binalar ve diğer şirket binalarında a kalite üretim karo halılar profosyonel bir görünüm sağlar.

Belize

Belize Karo Halı, ofis zemin kaplamalarında ticari binalar ve diğer şirket binalarında a kalite üretim karo halılar profosyonel bir görünüm sağlar.

Reflex

Reflex Karo Halı , günümüzde ofislerde , mağazalarda , otellerde ve birçok ticari alanlarda kullanılan 50x50cm ebatlarındaki bir halı çeşididir. 

Strike

7 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı olarak öne çıkmakta. Strike Karo Halılar 50×50 cm ebatların dadır.

Orion

Orion Çizgili Karo Halı, 50×50 cm ebatlarında standart ölçülerdedir. 5 Adet renk çeşidi ile ofisleriniz için uygun zemin kaplama çözümü sunar.

Venue

Venue Karo Halılar 9 ayrı renk seçeneği ile  ofisleriniz için ideal bir çözümdür. Venue Karo Halılar 50×50 cm ebatlarInda standart ölçülerdedir.

Lagoon

5 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı olarak öne çıkmakta. Lagoon Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Asmara

Asmara karo halı, 5 farklı renk çeşidiyle şık ve modern karo halı modelidir. Kendi içinde renk geçişlerinin olduğu Asmara Karo halı ile şık zemin kaplamaları...

Fuji

Fuji karo halı, 4 farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Fuji Karo Halı, tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda kullanıma uygun bir halıdır.

Infinity

Burmatex Infinity karo halılar açık alan ofisler, resepsiyon alanları ve kamusal binalar için idealdir bir zemin kapamala ürünüdür. % 100 pa dan yapılmış ve...

Nairobi Stripe

4 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı. Nairobi Stripe Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Sunset (Kampanyalı)

Avrupadan ithal Sunset karo halı, zeminlere gri tonlarla yeni stil yaratmak için idealdir. Sunset Karo Halının, çizgili gri dokusu, ofis zemin kaplamalarında ticari binalar ve...

Ticari Ofis Halıları

Ticari ofis halıları, m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır. Uygulanışı son derece pratiktir ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Hav Halı yüzeyini oluşturan ve gözle gördüğümüz kısma hav denir.

Bukle Havlı (Loop Pile): Hav yüzeyi kesilmemiş buklelerden meydana gelen halı çeşididir. (loop pile)

Kesik Havlı (Cut Pile): Kesik hav ipliklerinden oluşan yüzeye sahip halı dokusudur. (cut pile)

Kesik ve Bukle Havlı Halı: Kesik uçlu hav iplikleri ve buklelerin kombinasyonundan oluşur. (Cut & Loop Pile)

Karo Halı Nedir?

Karo halılar, hijyeniktir, koku, nem ve rutubet yapmaz, temizlemesi kolaydır. Bu sebeple ofislerde sıkça kullanılır. Antistatiktir, ortamda oluşan elektriği insan vücuduna aktarmaz, insan vücudunda bulunan elektriği topraklar.

Karo halı, iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip bir halı çeşididir.

Ofis halısı ya da büro halısı de denilen bu halı çeşidi, özellikle ticari ofis ve kamu binalarında tercih edilmektedir. Uygulanışı pratiktir ve farklı desen seçeneklerine sahip olması başlıca tercih edilme nedenleri arasında gelmektedir. Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar.

Karo Halıda Teknik Şartname Özellikleri

SES YALITIMI

Zemin ses yalıtımında titreşim ve vibrasyonu kesen özelliklere  sahiptir. Topuklu ayakkabı ile yürüme rahatlığı sağlar. Ofislerde hareket özgürlüğü ve ses yalıtımı sağlar.

ALEV ALMAZLIK

Euroclass Bfl-s1 sınıfıyla ipliğin alev almasını azaltmak için ya direk ipliğe uygulanan, ya da üretim esnasında hammaddeye katılan kimyasal ile elde edilen bir özelliktir. Yangın standartlarına uygunluk sağlar.

ANTİSTATİK

Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından da önemli bir yere sahiptir.

SERTİFİKALAR

 ISO 9001, ISO 14001, CRI Plus, Leed Credit, CE Belgeleri

ÖLÇÜLER

60×60 cm ve 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC tabanlı ve bitümen olmak üzere birçok farklı çeşit ve renkte seçenek sunmaktadır.

Karo Halı Fiyatları

Ateco Zemin olarak onlarca farklı İstanbul stoklu karo fiyat ve modelleri ile ücretsiz proje desteği hizmeti veriyoruz. Satış ekibimiz ile iletişime geçerek projeniz için size özel teklif alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://www.atecozemin.com/karo-hali/karo-hali-fiyatlari/

Karo Halıda Online Satış Fırsatı

Ofis halı kaplamalarında şimdi online satış hizmeti fırsatı. Karo halı, rulo halı ve plank halılarda dünyaca bilinen VoxFlor, Flotex, Burmatex gibi markalar şimdi https://www.karohalici.com da. Siteden projelere özel teklif alınabildiği gibi istenirse daha küçük metrajlar için online olarak da satın alabilirsiniz.

Back To Top