fbpx skip to Main Content

2019 Brand Awards "Floor Materials of the Year" Award

Matrix

Matrix Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 2 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Space

Space Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 2 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Mustang

Mustang Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 6 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Quebec

Quebec Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 4 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Polaris

Polaris Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 4 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.
Astra Tiles 320

Astra

Astra Tiles Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 11 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.
Astra Strip 478

Astra Stripe

Astra Stripe Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 9 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Shift

Shift Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 12 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Topaz – 5

Topaz - 5 Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 4 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Woodbine

Woodbine Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 6 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Lounge

Lounge Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında’dır. 3 Adet renk seçeneğine sahiptir. Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Avant Stripe

Avant Stripe Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 5 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.
Vapour 76

Vapour

Artlines Vapour Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 8 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Cloud

Artlines Cloud Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  15 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Apollo

Artlines Apollo Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  24 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Mistral

Artlines Mistral Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  7 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Lotus

Artlines Lotus Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  6 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Hudson

Artlines Hudson Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  1 kutu halıda 4 farklı desen vardır. Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

In

Artlines In Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 10 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Asmara

Asmara karo halı, 5 farklı renk çeşidiyle şık ve modern karo halı modelidir. Kendi içinde renk geçişlerinin olduğu Asmara Karo halı ile şık zemin kaplamaları...

Sunset

Avrupadan ithal Sunset karo halı, zeminlere gri tonlarla yeni stil yaratmak için idealdir. Sunset Karo Halının, çizgili gri dokusu, ofis zemin kaplamalarında ticari binalar ve...

Vibe (Yeni)

"Yırtık ağlı yapılardan" ilham alan büyük ölçekli, ifade tasarımı.

Dapple (Yeni)

Dapple karo halıda her renk, dış mekan ilhamlarından ve ortamlardan alınmıştır.

Tiltnturn (Yeni)

Tiltnturn, her gün etrafımızı saran ışık ve gölgenin muhteşem etkilerini yansıtan 770 gram ağırlığında bir üründür.

Balance Ground (Yeni)

Balance Ground, Chicago şehri boyunca uzanan kaldırımların ve kaldırımların sert dokusundan ilham almıştır.

Balance Grade (Yeni)

Balance Grade Michigan Gölü'nden gelen çiyin taze olduğu sisli Chicago sabahlarından esinlenmiştir.

Balance Grid (Yeni)

Balance grid yüksek gökdelenlerde görülen, parlayan ve ışıltılı güçlü çizgilerden ilham almıştır.

Tivoli Mist

Karo halı modellerimizden olan tivoli mist 12 adet renk seçeneği ile tüm ticari mekanlarınız için uygun zemin kaplama çözümleri sunar.

Tivoli

2019 yılı karo halı koleksiyonu olan “Yeni Tivoli” çarpıcı 40 renk seçenekleriyle tüm ticari alanlar için ideal bir zemin kaplama çözümü sunar.

Osaka

Osaka Karo Halı, Japon kültüründeki çatışmalardan esinlenildi: Geometrik ve origami gibi geleneksel uygulamalardan da ilham alır.

Rainfall

Parlak ve light renklere sahip 12 farklı seçeneği, tüm kurumsal ve ticari iç mekanlara uygun, konsantre ve atmosferik tonlarda seçenekler sunar.

Alaska

İlk çok seviyeli bukle ürünümüzdür ve adı, tasarımın yaratılmasında bize ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır.

Grade

Artlines Grade karo halı, açık renk tonları koyu renkli tonlar arasında bağlantılıdır. Tek renk seçimi ya da kendi içindeki 9 renk çeşiti, esnek yapısı ve uzun ömürlü bir kullanım....

Hadron

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Lateral

Lateral Karo Halı, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Avrupa'dan ithal ettiğimiz Lateral karo halılarda renk, desen ve farklı tasarımları bulabilir ve çok şık zeminler tasarlayabilirsiniz.

Zip

Burmatex Zip karo halılar,  code karo halılar ve lateral karo halılar ile kombine edilerek kullanılabilir . Zemin döşemelerinde farklılık yaratmak için ideal bir seçenektir. 

Code

Code karo halı, eşsiz bir zemin tasarımı için zıt çizgili renk ve dokular kullanılarak tasarlanmış code karo halılar modern halılar içerisinde farklı bir alternatiftir.

Go to

Karo halı, go to serisinde 15 popüler renk paletinde düz ve çizgili olmak üzere iki tasarım sunuyor. Parlak, koyu gri ve maviler koleksiyonda kırmızı ve yeşil ışıklarla...

Balance Stripe

Balance Stripe Karo Halı, klasik ancak çağdaş bir renk paleti ile çeşitli iç mekan kaplamalarını ve diğer karo halı serilerini pratik düzenler oluşturmak için...

Balance Greyscale

Balance Greyscale karo halılar yeni koyu gri tonlarla bağlantılı olan karo burmatex’ in en yoğun üretimidir, 8 canlı renk dizisi içererek strands dan ve yeni stil...

Axis

Karo Halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir...

Tivoli

Karo halılar serisinden “Tivoli” çarpıcı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tivoli Karo Halı, geniş, modern renk paleti, tüm ticari alanlarda...

Balance Loop

Balance Loop Karo halı, genelde 50×50 ebatlarında, kolay sökülüp takılabilir. Dama desen oluşturma imkanı, çizgili ve desenli çeşitleri ve akustik özelliğiyle işyeri...

Surface

Burmatex Surface karo halılar tüm ticari iç mekan projelerinde kullanılan % 100 naylon dokulu karo halı modelidir. Surface karo halılar düz olarak döşendiğinde...

Tandem

Tandem karo halı, 6 çarpıcı farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tandem Karo Halı, tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda...

Up Down

Burmatex Up Down karo halılar ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar . Tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda kullanıma uygun bir halı modelidir.

Origin

Origin karo halılar büyük ölçekli ya da daha küçük parça alanlarda duvardan duvara kullanıldığında harika bir görünüm sağlayan 13 renk aralığında modern, halı döşemedir.

Strands

Strands karo halı, zemin tasarımında tasarımcılara ve kullanıcılara neredeyse sınırsız fırsatlar sunan canlı ve heyecan veren, %100 naylon, bukle dokulu karo halı çeşidir.

Strike

7 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı olarak öne çıkmakta. Strike Karo Halılar 50×50 cm ebatların dadır.

Venue

Venue Karo Halılar 9 ayrı renk seçeneği ile  ofisleriniz için ideal bir çözümdür. Venue Karo Halılar 50×50 cm ebatlarInda standart ölçülerdedir.

Lagoon

5 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı olarak öne çıkmakta. Lagoon Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Fuji

Fuji karo halı, 2 farklı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Fuji Karo Halı, tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda kullanıma uygun bir halıdır.

Muson

Muson Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.  Muson 2 karo halılar, hijyeniktir, nem, rutubet ve koku yapmaz,

Infinity

Burmatex Infinity karo halılar açık alan ofisler, resepsiyon alanları ve kamusal binalar için idealdir bir zemin kapamala ürünüdür. % 100 pa dan yapılmış ve...

Nairobi Stripe

4 adet renk seçeneği ile mekanlarınızda kullanabileceğiniz kalite ile tasarımı birleştiren bir karo halı. Nairobi Stripe Karo Halılar 50×50 cm e standart ölçülerdedir.

Ticari Ofis Halıları

Ticari ofis halıları, m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır. Uygulanışı son derece pratiktir ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Hav Halı yüzeyini oluşturan ve gözle gördüğümüz kısma hav denir.

Bukle Havlı (Loop Pile): Hav yüzeyi kesilmemiş buklelerden meydana gelen halı çeşididir. (loop pile)

Kesik Havlı (Cut Pile): Kesik hav ipliklerinden oluşan yüzeye sahip halı dokusudur. (cut pile)

Kesik ve Bukle Havlı Halı: Kesik uçlu hav iplikleri ve buklelerin kombinasyonundan oluşur. (Cut & Loop Pile)

Karo Halı Nedir?

Karo halılar, hijyeniktir, koku, nem ve rutubet yapmaz, temizlemesi kolaydır. Bu sebeple ofislerde sıkça kullanılır. Antistatiktir, ortamda oluşan elektriği insan vücuduna aktarmaz, insan vücudunda bulunan elektriği topraklar.

Karo halı, iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip bir halı çeşididir.

Ofis halısı ya da büro halısı de denilen bu halı çeşidi, özellikle ticari ofis ve kamu binalarında tercih edilmektedir. Uygulanışı pratiktir ve farklı desen seçeneklerine sahip olması başlıca tercih edilme nedenleri arasında gelmektedir. Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar.

Karo Halıda Teknik Şartname Özellikleri

SES YALITIMI

Zemin ses yalıtımında titreşim ve vibrasyonu kesen özelliklere  sahiptir. Topuklu ayakkabı ile yürüme rahatlığı sağlar. Ofislerde hareket özgürlüğü ve ses yalıtımı sağlar.

ALEV ALMAZLIK

Euroclass Bfl-s1 sınıfıyla ipliğin alev almasını azaltmak için ya direk ipliğe uygulanan, ya da üretim esnasında hammaddeye katılan kimyasal ile elde edilen bir özelliktir. Yangın standartlarına uygunluk sağlar.

ANTİSTATİK

Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından da önemli bir yere sahiptir.

SERTİFİKALAR

 ISO 9001, ISO 14001, CRI Plus, Leed Credit, CE Belgeleri

ÖLÇÜLER

60×60 cm ve 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC tabanlı ve bitümen olmak üzere birçok farklı çeşit ve renkte seçenek sunmaktadır.

Karo Halı Fiyatları

Ateco Zemin olarak onlarca farklı İstanbul stoklu karo fiyat ve modelleri ile ücretsiz proje desteği hizmeti veriyoruz. Satış ekibimiz ile iletişime geçerek projeniz için size özel teklif alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://www.atecozemin.com/karo-hali/karo-hali-fiyatlari/

Karo Halıda Online Satış Fırsatı

Ofis halı kaplamalarında şimdi online satış hizmeti fırsatı. Karo halı, rulo halı ve plank halılarda dünyaca bilinen VoxFlor, Flotex, Burmatex gibi markalar şimdi https://www.karohalici.com da. Siteden projelere özel teklif alınabildiği gibi istenirse daha küçük metrajlar için online olarak da satın alabilirsiniz.