fbpx ... skip to Main Content

Arctic

Arctic, Arktik bölgesinin değişen manzarasından esinlenmiştir. Buzlu kayaları kesen organik çizgiler, donmuş dağlardan aşağı akan soğuk su ve buzul nehir akıntıları tasarımdaki harekete ilham veriyor.

Rio

Rio Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında’dır. 3 Adet renk seçeneğine sahiptir. Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Astra

Astra Tiles Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 11 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Astra Stripe

Astra Stripe Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 9 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Matrix

Matrix Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 2 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Space

Space Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 2 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Hudson

Artlines Hudson Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  1 kutu halıda 4 farklı desen vardır. Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Woodbine

Woodbine Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 6 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Shift

Shift Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 12 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Mustang

Mustang Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 6 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Go to

Karo halı, go to serisinde 15 popüler renk paletinde düz ve çizgili olmak üzere iki tasarım sunuyor. Parlak, koyu gri ve maviler koleksiyonda kırmızı ve yeşil ışıklarla...

Avant Stripe

Avant Stripe Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 5 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Tivoli

2019 yılı karo halı koleksiyonu olan “Yeni Tivoli” çarpıcı 40 renk seçenekleriyle tüm ticari alanlar için ideal bir zemin kaplama çözümü sunar.

Topaz – 5

Topaz - 5 Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 4 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

In

Artlines In Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 10 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.
Vapour 76

Vapour

Artlines Vapour Karo Halılar 50×50 cm ebatlarında'dır. 8 Adet renk seçeneğine sahiptir.  Tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Tivoli Mist

Karo halı modellerimizden olan tivoli mist 12 adet renk seçeneği ile tüm ticari mekanlarınız için uygun zemin kaplama çözümleri sunar.

Impetus

Göz alıcı desen ve renkleri ile harika zemin kaplama kombinleri oluşturmaya olanak sağlar. Farklı zemin malzemeleri ile uyumla kullanılabilen bir koleksiyondur, İmpetus halılar, zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı tasarım imkanları sunar.

Lotus

Artlines Lotus Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  6 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Mistral

Artlines Mistral Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  7 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Lateral

Lateral Karo Halı, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Avrupa'dan ithal ettiğimiz Lateral karo halılarda renk, desen ve farklı tasarımları bulabilir ve çok şık zeminler tasarlayabilirsiniz.

Cloud

Artlines Cloud Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  15 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Code

Code karo halı, eşsiz bir zemin tasarımı için zıt çizgili renk ve dokular kullanılarak tasarlanmış code karo halılar modern halılar içerisinde farklı bir alternatiftir.

Apollo

Artlines Apollo Karo Halılar 50×50 cm boyutlarındadır.  24 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlarınız için ideal bir karo halı çözümü sunar.

Iceberg

Iceberg yüksek gökdelenlerde görülen, parlayan ve ışıltılı güçlü çizgilerden ilham almıştır.

Plain

Plain Karo Halı, doğanın içinden kristal yüzeylerden ilham alınarak yumuşak ve organik grafiksel olguları belli belirsiz kurgulayarak oluşturulan çağdaş bir karo halı tasarımıdır.

Content

Content karo halılar, 9 farklı renk ve desenle, metalik bir ağ kaplamasını sofistike bir çizgili zeminle birleştirerek bağlantılar ağı oluşturur.

Gana

Gana karo halı, yüksek parlaklıkta Antron “metalik” ipliğin kullanılması, bu ayırt edici karo halı serisine ince bir yansıtma kalitesi verir.

Lugano 2

Lugano Halılar Çizgili Yapıdadır, Mekanlarınıza Daha Perspektif Bir Derinlik Katar

Shade

Shade karo halıda her renk, dış mekan ilhamlarından ve ortamlardan alınmıştır.

Balance Grid

Balance grid yüksek gökdelenlerde görülen, parlayan ve ışıltılı güçlü çizgilerden ilham almıştır.

Balance Ground

Balance Ground, Chicago şehri boyunca uzanan kaldırımların ve kaldırımların sert dokusundan ilham almıştır.

Dapple

Dapple karo halıda her renk, dış mekan ilhamlarından ve ortamlardan alınmıştır.

Balance Grade

Balance Grade Michigan Gölü'nden gelen çiyin taze olduğu sisli Chicago sabahlarından esinlenmiştir.

Vibe

"Yırtık ağlı yapılardan" ilham alan büyük ölçekli, ifade tasarımı.

Osaka (Yenilendi)

Osaka Karo Halı, Japon kültüründeki çatışmalardan esinlenildi: Geometrik ve origami gibi geleneksel uygulamalardan da ilham alır.

Tiltnturn

Tiltnturn, her gün etrafımızı saran ışık ve gölgenin muhteşem etkilerini yansıtan 770 gram ağırlığında bir üründür.

Alaska

İlk çok seviyeli bukle ürünümüzdür ve adı, tasarımın yaratılmasında bize ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır.

Rainfall

Parlak ve light renklere sahip 12 farklı seçeneği, tüm kurumsal ve ticari iç mekanlara uygun, konsantre ve atmosferik tonlarda seçenekler sunar.

Ticari Ofis Halıları

Ticari ofis halıları, m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır. Uygulanışı son derece pratiktir ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Hav Halı yüzeyini oluşturan ve gözle gördüğümüz kısma hav denir.

Bukle Havlı (Loop Pile): Hav yüzeyi kesilmemiş buklelerden meydana gelen halı çeşididir. (loop pile)

Kesik Havlı (Cut Pile): Kesik hav ipliklerinden oluşan yüzeye sahip halı dokusudur. (cut pile)

Kesik ve Bukle Havlı Halı: Kesik uçlu hav iplikleri ve buklelerin kombinasyonundan oluşur. (Cut & Loop Pile)

Karo Halı Nedir?

Karo halılar, hijyeniktir, koku, nem ve rutubet yapmaz, temizlemesi kolaydır. Bu sebeple ofislerde sıkça kullanılır. Antistatiktir, ortamda oluşan elektriği insan vücuduna aktarmaz, insan vücudunda bulunan elektriği topraklar.

Karo halı, iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip bir halı çeşididir.

Ofis halısı ya da büro halısı de denilen bu halı çeşidi, özellikle ticari ofis ve kamu binalarında tercih edilmektedir. Uygulanışı pratiktir ve farklı desen seçeneklerine sahip olması başlıca tercih edilme nedenleri arasında gelmektedir. Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar.

Karo Halıda Teknik Şartname Özellikleri

SES YALITIMI

Zemin ses yalıtımında titreşim ve vibrasyonu kesen özelliklere  sahiptir. Topuklu ayakkabı ile yürüme rahatlığı sağlar. Ofislerde hareket özgürlüğü ve ses yalıtımı sağlar.

ALEV ALMAZLIK

Euroclass Bfl-s1 sınıfıyla ipliğin alev almasını azaltmak için ya direk ipliğe uygulanan, ya da üretim esnasında hammaddeye katılan kimyasal ile elde edilen bir özelliktir. Yangın standartlarına uygunluk sağlar.

ANTİSTATİK

Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından da önemli bir yere sahiptir.

SERTİFİKALAR

 ISO 9001, ISO 14001, CRI Plus, Leed Credit, CE Belgeleri

ÖLÇÜLER

60×60 cm ve 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC tabanlı ve bitümen olmak üzere birçok farklı çeşit ve renkte seçenek sunmaktadır.

Karo Halı Fiyatları

Ateco Zemin olarak onlarca farklı İstanbul stoklu karo fiyat ve modelleri ile ücretsiz proje desteği hizmeti veriyoruz. Satış ekibimiz ile iletişime geçerek projeniz için size özel teklif alabilirsiniz.

error: İçerik korunuyor !!