skip to Main Content

Leather Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum Süpürgelik üzerine 1.sınıf suni deri kaplaması ile mekanlarınıza bambaşka bir estetik katmaya hazır olun.

İster bizim oluşturduğumuz katalogdaki renk ve dokulardan seçim yapın yada kombinlemek istediğiniz deri modelinin görselini veya numunesini bize iletin ve bizde binlerce çeşit renk ve doku alternatifleri arasından aynısını veya en yakın olanını kaplayarak size sunalım.

Kaplamada kullandığımız suni deri 1. Sınıf olup gerçek deri görünümüne en yakın olandır.

UV ışınlarına karşı renk solması yaşamazsınız aynı zamanda çizilme ve yırtılmalara karşı ekstra dirençlidir.

Kaplanacak Alüminyum süpürgelik olarak kullandığımız LATO modelimiz 83 mm ve 120 mm olmak üzere iki farklı yükseklik alternatifinde bulunmaktadır. Dayanıklılığının yanında kolay montajı ve kablo kanalı vazifesi de görmektedir. Uygulama alanındaki tüm kabloları da içinde gizleme imkanı sunar.

Deri kaplamalı süpürgeliklerimizde tüm köşe ayrıntılarını düşündük. Gerek iç gerek dış köşe dönüşleriniz için krom kaplama aksesuarlarımız ile köşe birleştirme sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Dış Köşe

Krom kaplamalı dış köşe aparatı tüm renk ve desendeki deri dokularına mükemmel bir uyum sağlar. Duvar dış köşe birleşimlerindeki hataları ortadan kaldırır. Profilde keskin kenar kalmasını engeller.

İç Köşe

90 derecelik iç köşelerinizdeki profil birleşimlerini sağlar. Duvar iç köşelerindeki birikim hatalarını gizler. Krom kaplama köşeler dönüşlere bütünlük sağlar.

Bitiş

Profilin hem sağ hemde sol tarafına ayrı ayrı tasarlanmış olan bitiş kapakları ile profilin kesitini kapatıp mükemmel bir bitiş sağlayabilirsiniz.

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Back To Top