fbpx skip to Main Content

Leather Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum Süpürgelik üzerine uygulanan deri kaplaması ile mekanlarınıza bambaşka bir hava katmaya ne dersiniz?

Birbirinden farklı renk ve doku seçeneklerimiz ile dilediğiniz gibi kombinizi sağlayabilir, dilerseniz kendi belirlediğiniz deri modelini görsel veya numune olarak bize iletmeniz halinde seçeneklerimiz arasından aynısını ya da en yakınını kaplayarak sizlere sunalım.

Kaplamada kullanılan deri suni deri olup 1. sınıf kalitede, gerçek deri görünümüne en yakın olanıdır.

UV ışınlarına karşı renk solması yaşamaz, çizilme ve yırtılmalara karşı da ekstra dirençlidir.

Deri ile kaplanacak Alüminyum süpürgelik LATO modeli, 8 cm ve 12 cm olmak üzere iki farklı yükseklik alternatifinde bulunmaktadır. Dayanıklılığının yanında kolay montajı ve kablo kanalı vazifesi de görmektedir. Uygulama alanındaki dışarıda kalan görüntü kirliliği yaratacak tüm kabloları da içinde gizleme imkanı sunar.

Deri kaplamalı süpürgelikler için tüm köşe ayrıntıları da düşünülerek süpürgelik köşe aparatları sayesinde, gerek iç gerek dış köşe dönüşlerinde köşe birleştirme sorunu ortadan kalkmıştır.

Dış Köşe

Krom kaplamalı dış köşe aparatı tüm renk ve desendeki deri dokularına mükemmel bir uyum sağlar. Duvar dış köşe birleşimlerindeki hataları ortadan kaldırır. Profilde keskin kenar kalmasını engeller.

İç Köşe

90 derecelik iç köşelerinizdeki profil birleşimlerini sağlar. Duvar iç köşelerindeki birikim hatalarını gizler. Krom kaplama köşeler dönüşlere bütünlük sağlar.

Bitiş

Profilin hem sağ hemde sol tarafına ayrı ayrı tasarlanmış olan bitiş kapakları ile profilin kesitini kapatıp mükemmel bir bitiş sağlayabilirsiniz.

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri