fbpx skip to Main Content

Alicante

Flotex Alicante Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Tüm zeminler için ideal bir üründür.

Artline

Flotex Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Artline halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Berlin

Flotex Berlin Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Berlin halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Dakota

Flotex Dakota Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Dakota halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Decus

Flotex HD Decus Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Decus halıllar tüm ofisler için uygundur.

Floral Rulo Halı

Floral rulo halı, çiçek, grafik motifleri, kelebek gibi romantik motifleri bir araya getiren 8 çiçek tasarımları içeriyor. Her tasarım çeşitli renk kombinasyonları mevcuttur.

Forma

Flotex HD Forma Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Forma halıllar tüm ofisler için uygundur.

Manila

Flotex Manila Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Manila halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Montana

Flotex Montana Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Montana halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Novus

Flotex HD Sottsass Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Sottsass halılar tüm ofisler için uygundur.

Samba

Flotex Samba Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Samba halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Senya

Flotex Senya Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Senya halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Ventura

Flotex Ventura Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Ventura halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Vienna

Flotex Vienna Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Vienna halılar bordur amaçlı kullanılabilir.