fbpx skip to Main Content

3230 Classic

Burmatex 3230 classic, okullar, spor salonları ve diğer ticari iç mekanlar gibi kamu binaları için son derece uygun olan, son derece dayanıklı, fiber kaplı halıdır.

4200 Sidewalk

Burmatex 4200 kaldırım, son derece dayanıklı ince yivli fiber bağlanmış halı tabakasıdır. Okullar, kamu binaları ve ticari ofisler için ideal bir çözümdür.

4400 Broadway

Burmatex 4400 Broadway, son derece dayanıklı, geniş yivli elyafla kaplanmış bir halı tabakasıdır ve özellikle okullar ve diğer ticari iç mekanlar gibi kamu binaları için uygundur.

5500 Luxury

Burmatex 5500, okullar ve diğer ticari iç mekanlar gibi kamu binaları için ideal şekilde dayanıklı, son derece dayanıklı bir elyaf kaplı halıdır.

Alicante

Flotex Alicante Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Tüm zeminler için ideal bir üründür.

Artline

Flotex Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Artline halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Berlin

Flotex Berlin Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Berlin halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Box Cross Plank Halı

Plank halı, çapraz uygulama yöntemleri ile farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Cirrus Karo Halı

Cirrus karo halı, tasarımı büyük ölçekli kurumlarda zemin döşemeleri için ideal çözümler sunar.

Complexity Karo Halı

Flotex Complexity ticari ofisler için yap-boz ve değiştir misali zarar görmeden masrafsız ve pratik bir çözüm yolunu sizlere sunuyor.

Concrete Plank Halı

Doğal betonsu görünümüne sahip koleksiyon, dayanıklılığını doğadan alıyor.

Dakota

Flotex Dakota Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Dakota halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Decus

Flotex HD Decus Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Decus halıllar tüm ofisler için uygundur.

Detroid

Flotex Detroid Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Detroid halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Floral Rulo Halı

Çiçek, grafik motifleri, kelebek gibi romantik motifleri bir araya getiren 8 çiçekli rulo halı tasarımı

Forma

Flotex HD Forma Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Forma halıllar tüm ofisler için uygundur.

Image Rulo Halı

Çim, kum, su damlacıklarının, düğme gibi veya sokak haritaları gibi hayatın içinden rulo halı tasarımı

Integrity Karo Halı

Anti-bakteriyel yüzeyiyle herkesin sağlığını koruyan bu göz alıcı çözüm, yapabileceğiniz en iyi seçimlerden biri!

Lava Plank Halı

Narin dokusallıkta olup ve keyifli renk skalasına sahiptir.

Lines Rulo Halı

Sofistike ve rengarenk dokular arasında değişen doğrusal çizgili rulo halı

Manila

Flotex Manila Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Manila halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Montana

Flotex Montana Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Montana halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Natura

Flotex HD Natura Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Natura halıllar tüm ofisler için uygundur.

Novus

Flotex HD Sottsass Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Sottsass halılar tüm ofisler için uygundur.

Oslo Karo Halı

Flotex Karo Halılar 50x50 cm ebatlarında standart ölçülerdedir. Flotex Oslo karo halılar 10 yıl garantilidir. Ofisleriniz için uygun bir halı çözümüdür.

Pinstripe Karo Halı

Flotex halı, duvardan duvara farklı uygulama methodları sayesinde özel mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.

Samba

Flotex Samba Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Samba halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Seagrass Plank Halı

Su geçirmeyen, anti-bakteriyel yüzeyiyle herkesin sağlığını koruyan zemin kaplaması

Senya

Flotex Senya Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Senya halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Sottsass

Flotex HD Sottsass Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Sottsass halılar tüm ofisler için uygundur.

Stratus Karo Halı

Projelerinizde renk seçenekleri ve diğer koleksiyonlar ile rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bir seri...

Tokyo

Flotex Tokyo Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Tokyo halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Triad Plank Halı

Yalnızca şıkk ve fonksiyonel değil… Geniş renk ve desen seçeneklerine de sahip!

Ventura

Flotex Ventura Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Ventura halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Vienna

Flotex Vienna Rulo Halılar 10 Yıl Garantilidir. Cam elyaflı su geçirmez taban’a sahiptir. Elektrostatik floklama ile üretilmiştir. Vienna halılar bordur amaçlı kullanılabilir.

Wood Plank Halı

Halı yumuşaklığında ahşap görünümlü bir zemin döşemesi...