fbpx ... skip to Main Content

*** Ürüne ait fotoğraflar satışı yapılan ürünlere aittir ancak ışık yansıması ve kullanılan cihaz ekranlarından dolayı ürüne ait gerçek görünüm ile fotoğraf arasında renk / ton farklılıkları görülebilir.

Seattable çok amaçlı alanlar için benzersiz bir çözümdür. Tek bir parça mobilya olan Seattable, arkadaki ayrı tutacağı sayesinde, bir saniyede koltuktan masaya ve tekrar masadan koltuğa dönüştürülebilir. Tek yapmanız gereken tek bir “çevirme” hareketidir, bu size kaç Seattable sandalyesi olacağına ve ne kadar masa olacağına karar vermek için benzersiz bir esneklik sunar

Herhangi bir mekan dakikalar içinde zahmetsizce düzenlenebilir.

ESNEKLİK Seattable, tesislerinizde daha kısa kurulum ve dağılım süreleri sağlar. Bir alanı her yeniden düzenlediğinizde artık mobilyalarınızı içeri getirmeniz veya dışarı çıkarmanıza gerek kalmaz.

ALAN TASARRUFU Seattable’ın hafif ve manevra kabiliyetine sahip taşıma arabasının istifleme kapasitesi, bir odayı tamamen boşaltmanızı kolaylaştırır ve gerektiğinde boş yer açar.

Üstüste istiflenebilme özelliği sayesinde, masa ve sandalyeler için özel büyük depolama alanlarına gerek duyulmaz.

KONFOR Koltuklarda rahat ergonomik formlara sahip, net çizgiler bulunur. Büyük pratik çalışma alanı ve koltuğu, uzun süreli oturmalarda bile rahatlık sağlar. Gövde tasarımı, sandalyenin masaya rahatça yaklaşmasını sağlayarak mevcut çalışma alanının özelleştirir.

KALİTE En yüksek kalite standartlarına göre tasarlanan Seattable, detaylara özellikle dikkat edilerek üretilmiştir. ANSI / BIFMA (ABD), LGA (Almanya) ve JIS (Japonya) standartlarını karşılayan kalite ve güvenlik sertifikalıdır.

ÇOK YÖNLÜLÜK Seattable birden fazla renk, yüzey ve döşeme seçeneğine sahip olup üniversite, eğitim, konferans, kurumsal binalar, kütüphane, müze, otel, hastane vb. hemen her ortama uygundur.

YAPILANDIRMA 12 adet Seattable çalışma masasının ve koltukların sadece bir dakikada, 24 oditoryum oturma koltuğuna dönüştürülebildiği ve fazladan personele ya da ek mobilyaya ihtiyaç duymayan tek çözümdür. Dayanıklı ve konforlu SantopreneTM kolçaklara sahiptir. Seattable 3 yıl garantilidir ve mekanizması 20.000’den fazla teste tabi tutulmuştur.

Sırttaki ayrı tutamak, yumuşak ve hızlı dönüşüm sağlar.

SEATTABLE - AHŞAP KAYIN BOYALI AYAK

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Sandalye olarak boyutlar: 61 x 65 x h 87 cm
Tablo olarak boyutlar: 61 x 68 x h 74 cm
Taşıma arabasının boyutları maks. 12 sandalye için: 68 x 90 x h 151 cm

Bu Ürünü Paylaş

Bizi Takip Edin