skip to Main Content

Ecotile Sergi ve Aktivite Zeminleri

Ecotile Sergi ve Aktivite Zeminleri, etkinliklerde, festivallerde, konser, fuar ve kurumsal tanıtım stant ve dükkanlar için ideal zemin döşeme çözümleri sunar.
Ecotile Sergi ve Aktivite Zeminleri, özellikle bu gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Polipropilenden üretilen Ecotile’in açık hava etkinlik yer döşemesi, bu tür etkinliklerde sıkça karşılaşılan yüksek ayak trafiğiyle uyumludur. Yağmurdan sonra hızlı bir şekilde boşaltmayı sağlayan çizgisel yarıklarla oluşturulmuş delikli bir ağ deseni kullanılır veya yakından duran destek yapısı yükü düz olmayan alt tabakalara yayar. Boşaltma delikleri hava, ışık akışı ve mevcut zeminin hasar görmesini önler.

Ecotile Sergi ve Aktivite Zeminleri havalandırmalı tasarım drenajı sağlıyor ve havuzları yok eder. Ecotile Sergi ve Aktivite Zeminleri, yağmur suyunun hızlı bir şekilde tahliye olmasına ve yüzeyi etkilemeden hızlı kurumasına izin veren küçük delikleri vardır. Bu, yoğun bir duş sonrasında bile çamurla kaplanmadan etkinliğin tadını çıkarmaya devam edebileceği anlamına gelir!
Mevcut göz alıcı renk seçenekleri, doğrudan ziyaretçilere yardım etmek için veya bölgeler oluşturmak için kullanılabilir. Bu sistemle mevcut akıllı rampalar ve köşeler, örneğin bir satış noktası gösterisi için ayrı bir düzeltme paketi olarak kullanılabileceği anlamına gelir ve ziyaretçileri otoparktan etkinlik alanına yönlendiren bir yürüyüş yolu imkanı sağlar. Tasarım ve düzen esnekliği, aktivite ve sergi döşemeleri için en iyi seçeneklerden biri olmasına yardımcı olur.

• Taşınabilir

• Depolaması kolaydır
• Döşemek ve kaldırmak için hızlı ve kolay
• Dayanıklı
• Temizlemesi kolay

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Back To Top