fbpx ... skip to Main Content

Crystal Alüminyum Süpürgelik

Crystal Alüminyum süpürgelik profili duvar ve zeminin birleştiği noktaya uygulanarak, mekanın daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayar.

Rain Alüminyum Süpürgelik

Rain mekana şık bir estetik katarken uygulama kolaylığı ve köşe aparatları ile standart süpürgeliklerden ayrılır.

Storm

Storm alüminyum süpürgelik duvar bağlantı aparatı ve tırnaklı sistemi sayesinde montajı kolaydır.

Wind

6 ve 10 cm yükseklikte iki farklı alternatifi bulunan Wind metal süpürgelik profili ile yaşam alanlarınıza estetik katın.
Alüminyum süpürgelik, tüm mekanlara kaliteli bir görünüm sunar. Parke, halı, pvc, seramik, mermer ve granit zeminler için uygundur. Duvar ve zeminin birleştiği noktalarda kullanılan alüminyum süpürgelikler görünümü estetik ve şık hale getirir, kirliliği azaltır, estetik bir görünüm katar.

 

Metal süpürgelik de denilen alüminyum süpürgelikler, otel, ev, ofis ve tüm iş yerlerinde kullanılır. Pervaz, parke çıtası, sıva dibi diye de adlandırılır. Zemindeki ayak darbeleri, mobilya ve diğer eşyaların taşıma, çekme sonucu duvarlarda oluşacak sürtünme ve hasarları önler. Montajı oldukça kolaydır. Ofislere ve evlere sonradan uygulama yapılabilir. Montaj sırasında bir hasar oluşturmadan sabitleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Alüminyum süpürgelik fiyatları ve alüminyum süpürgelik uygulaması hakkında detaylı bilgi için; https://www.atecozemin.com/aluminyum-supurgelik-fiyatlari/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

error: İçerik korunuyor !!