fbpx ... skip to Main Content

Hakkımızda

Günümüz ofis hayatını şekillendiren inovatif ürünler ile modern ve sağlıklı ofis alanları oluşturmak için çalışan Ateco Zemin Malzemeleri, alüminyum paspas üretimi için 2008 yılında Zafer Işık tarafından kurulmuştur.

Ateco Zemin; müşterilerine farklı ürün grupları, yüksek marka kalitesi ve dinamik çalışanları ile hizmet vermektedir.

2019 yılında aldığı “Yılın Zemin Malzemeleri Firması Ödülü” ile tescillediği ürün kalitesini ve uluslararası standartlara uyumluluğunu ön planda tutarak, yeni yatırımları ve markalarıyla büyümeye devam etmekte ve yurt içindeki büyümesini küresel ölçekte de genişletmeyi hedeflemektedir.

Ateco Zemin Ürün Grupları

Artlines markasıyla üretimini gerçekleştirdiği alüminyum paspas ürünleri yanında nem alıcı paspaslar, karo halılar, LVT (luxury vinyl tiles), alüminyum süpürgelik, ofis mobilyaları ve ergonomik ofis ürünlerinin satışını yapmaktadır.

İstanbul merkez depolarında 300.000 m2’nin üzerinde stok tutan Ateco Zemin, projelere hızlı çözüm önerileri ile öne çıkıyor.  Uluslararası standartlarda ISG sertifikalı uzman kadrosu projelerin uygulamalarında da destek sağlamaktadır.

Artlines Alüminyum Paspas

Ateco Zemin, sektöre giriş yaptığı ve üretimini gerçekleştirdiği yüksek kalite alüminyum paspas ve ithal ettiği nem alıcı paspas ürünleri ile Türkiye’nin en büyük kurum, kuruluş ve firmalarının tercih ettiği lider markadır.

Çok kısa bir süre sonra Türkiye’de ilk defa TSE standartlarına uygunluk belgesiyle de kalitesi tescillenecek Artlines Alüminyum Paspasları, 1000 m2’lik bir alanda eğitimli personeliyle üretilip projelendirilmekte ve uygulanmaktadır.

Artlines Karo Halı

Akustik ve antialerjik özellikleriyle son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemelerinden biri olan karo halılar, yoğun trafikli ofis ortamlarında estetik stilleri ve üstün performansları ile öne çıkmaktadır.

Ateco Zemin, 2009 yılından beri İngiltere’nin önde gelen karo ve plank halı üreticilerinden Burmatex markasının Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Ateco Zemin, projelerde yenilikçi ürünler ile yer alabilmek, müşterilerin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek için 2019 yılından itibaren tescilli markası olan ‘Artlines’ ile karo halı ürettirmeye başlamıştır.

Artlines LVT

Son yılların hızla yükselen yeni jenerasyon yer kaplaması  LVT (luxury vinyl tiles), aşınmaya dayanıklı, esnek ve hijyenik özellikleri ile ofis, restaurant, hastane ve  kamu alanlarında çok tercih edilen zemin kaplamalarından biridir.

Ateco Zemin, ithal ettiği uluslararası LVT markalarının yanı sıra kendi markası olan ‘Artlines’ ile de yenilikçi, dekoratif ve sürdürülebilir renk ve desen seçenekleri ile üretime başlamıştır.

Artlines Alüminyum Süpürgelikler

Satışını yaptığımız alüminyum süpürgelikler, uygulandığı mekanın daha şık ve estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda kablo kanalı vazifesi de gördüğünden kullanılan kabloları gizler ve duvarın darbelere karşı korunmasını sağlar. Her mekanın kimliğine uygun, proje tasarımlarının tamamlayıcısı niteliğindedir.

Artlines Ofis Mobilyaları

Her geçen yıl tasarım ve inovasyon odaklı büyümesini sürdüren Ateco Zemin, şimdi Türkiye’nin ve dünyanın sayılı endüstriyel tasarımcılarıyla işbirliğine girerek ‘Artlines’ markasıyla ofis mobilyaları sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Ergonomik Ofis Ürünleri

Humanscale, ofislerde verimi arttıran ve insan sağlığını gözeten ergonomik ofis mobilya ve ürünlerinin dünyaca ünlü lider markasıdır.

Otomatik ayarlanan çalışma koltukları, oturarak/ayakta (sit/stand) kullanıma elverişli çalışma üniteleri, tekli veya çoklu monitör kolları ve aydınlatma armatürleri gibi tüm ergonomik ofis çözümleri, Humanscale’in ürün gamını oluşturur.

Merkezi New York’ta bulunan Humanscale Tasarım Stüdyosu, 2004’den beri 200’den fazla prestijli ödülle onurlandırılmış ve New York Modern Sanatlar Müzesi gibi çeşitli müzelerde yer almıştır.

Humanscale ürünlerinde;

– “Kırmızı Liste”de bulunan kimyasalların kullanımı SIFIR’dır.

– Ürünler Energy Star Sertifikalı’dır.

– Ağırlıklı olarak geri dönüşümlü malzemeler kullanır.

      

Ateco Zemin, özgürleşen ve değişen çalışma kültüründe yenilikçi ve inovatif ürünlerin önemine inanır. Bu anlayışla Humanscale markasının Türkiye’deki temsilcisi olmaktan gurur duymaktadır.

error: İçerik korunuyor !!