skip to Main Content

HAKKIMIZDA

ATECO ZEMİN MALZEMELERİ; 2008 yılında “alüminyum paspas” üretmek üzere kurulmuş, inovatif ürünler üretmeyi ve geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

2009 yılında Avrupa’nın önde gelen halı üreticisi Burmatex ile distrübitörlük sözleşmesi imzalayarak ürün gamına karo halıları da eklemiş ve sektördeki tedarik zincirini genişletmiştir.

Ateco Zemin, 2015 yılında ki büyüme politikasına bağlı olarak, zemin kaplama malzemeleri ürünlerinin yanına, ofis mobilya ürünlerini de katarak Maslak İstinye’de bütün ürünlerinin sergilendiği 640 m2 büyüklüğünde yeni bir showroom açmıştır.

Ateco Zemin, 1 Ocak 2018 yılı itibariyle de tasarımlarıyla fark yaratan Koleksiyon Ofis Mobilyalarının bayiliğine başlamaştır.

VİZYON ve MİSYON

ATECO ZEMİN MALZEMELERİ; üretici, ithalatçı ve uygulamacı yönleriyle birden fazla firma kimliğine sahip bir yapıya sahiptir… Bu özelliklerine bağlı olarak paspas sistemleri, zemin döşeme ve ofis mobilyalarında kendisine ulaşan ihtiyaç ve istemlerde, iş geliştirmede ki tecrübesiyle çok yönlü ve kapsamlı çözümler üretebilmekte ve bu çözümleri projelendirerek sunabilme tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Zemin kaplama malzemelerinde, değişen ofis hayatını kolaylaştıracak, uyum sağlayacak ve modernize edecek; son teknolojiyi bünyesinde taşıyan, tasarımsal anlamda trendi belirleyen ve güncel modayı oluşturan inovatif ürünleri, dünya zemin kaplamaları pazarıyla birlikte ülkemize taşıyan bir firma kimliğine sahiptir.

ATECO ZEMİN MALZEMELERİ;

Kültür, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, konaklama, dinlenme tesisleri, ofis vb. ortamlar ve yapılar için tedarik eden ve uygulayan bir firmadır.

PASPAS SİSTEMLERİ:
Türkiye’de alüminyum paspas imalatında lider kuruluş olan Ateco Zemin; tescilli markaları Artlines ve Slimlines ile üst düzey kalite standartlarına ulaşmış bir firma konumundadır. İç mekan ve dış mekan nem alıcı ve halı paspaslarını yurt dışından ithal ederek bu sektördeki önemli markalardan biri haline gelmiştir.

KARO HALILAR: Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden son teknoloji ürünü ve son tasarım trendlerini ile birlikte güncel modaya hitap eden çok farklı renk ve modelde KARO HALI ithalatını gerçekleştirir.

PVC / LVT: Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden son teknoloji ürünü ve son tasarım trendlerini ile birlikte güncel modaya hitap eden çok farklı renk ve modelde LVT ithalatını gerçekleştirir ve Türkiye’nin  ticari mekanlarında ki yükselen LVT kaplama pazarına olumlu ve pozitif katkı sağlar.

UYGULAMA: ISG sertifikalı uzman teknik kadrosu ile bu ürünlerin uygulamalarını projelerine uygun olarak aplike eder.

OFİS MOBİLYALARI: Sektöründe lider marka olan KOLEKSİYON MOBİLYANIN bayiliğini de yürütür. Buna bağlı olarak, zemin kaplama malzemeleri alanında hizmet sunduğu müşterilerine ayrıca ofis mobilyaları alanında da çözüm sunabilme olanağına ve esnekliğine sahip çok yönlü bir firma kimliğine sahiptir…

Back To Top