fbpx ... skip to Main Content
ÇALIŞMA MASASI KORUYUCU / Artlines

Ürün Kodu : ART-ÇMK7050

*Masa yüzeyleri için ideal koruma

*Yumuşak yüzey – yazı padi gibi yumuşak

*Transparan Makrolon`dan yapılmıştır

*Genişlik X Derinlik: ca. 69×49 cm

*Kalınlık: 2,0 mm

*PVC ve zehirli kimyasal içermez, kokusuz

*VAB bağlayıcı katman matın masaya sabitlenmesini garantiler

Teklif Almak İçin Tıklayınız

Artlines Çalışma Masası Koruyucu

Makrolon®, istisnai özellikleri nedeniyle kalite ve güvenliğin özel bir rol oynadığı her yerde kullanılan yenilikçi ileri teknoloji plastiktir.

Makrolon® uzun yıllar kullanımdan sonra bile, olağanüstü bir darbe dayanımı, kırılma ve çizilme direncine sahiptir ve ayrıca ısıya ve hava koşullarına dayanıklıdır.

Zemin Koruma Paspasları’nın kaymasını önlemek için, alt tabakasında kaymaz kaplama bulunmaktadır. Üretim sürecinde, bu VAB® kaymaz kaplama paspas ile termal olarak kaynaklanır, böylece parke, ahşap zemin, fayans veya taş gibi her türlü sert zemin üzerinde güvenle durmasını sağlar. Yapışma olmadan mükemmel şekilde yerinde kalırlar.

Doğa Dostu

Artlines Zemin Koruyucu’da kullanılan doğal kauçuk ve polikarbonat, çevre üzerinde zararlı etkiye sahip kimyasalların kullanılmasını önleyerek mükemmel bir ürün kalitesi sağlar.

Ayrıca %100 geri dönüşümlü olduğu için doğaya atık olarak geri dönmeyerek kaynakların korunmasını sağlar.

Sağlıklı

Sadece polikarbonat veya doğal kauçuk gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için kesinlikle sağlık riski taşımamaktadır. PVC veya vinilden yapılmış paspaslarda, sert ve kırılgan malzemeye her türlü şekli vermek için çeşitli kimyasal katkı maddeleri gerektirir.

Güvenli

Paspastaki yapılandırılmış yüzey, ofis sandalyelerinin kullanımını engellemeden zemine yapışmaya yardımcı olur. Döşeme tipine bağlı olarak farklı şekilde oluşturulan paspasın alt kısmı, kullanıcılara daha fazla güvenlik sağlamıştır.

Örneğin, termal olarak kaynaklanmış bir VAB® kaymaz folyo, koruyucuların yapışmadan zemine en iyi şekilde tutunmasını sağlar. Halı veya kilim için ise alt kısımdaki tırtıklı yüzey yumuşak zemin kaplamalarını hiçbir şekilde zarar vermeden kavrayabilir.

Zemin Koruyucu Paspaslar, aşırı sıcak ortamlara bile uygundur: yangına dayanıklılığı üst düzeyde olup sigara külünden etkilenmez.

Dayanıklılık

Polikarbonat ve doğal kauçuk kullanılarak üretilen Zemin Koruma Paspasları, tamamen kırılmaz olup ofis sandalyeleri, UV ışınları gibi güçlü aşındırıcılara karşı son derece dayanıklıdır.

error: İçerik korunuyor !!