skip to Main Content

Humanscale, üst düzey işlevselliğin sadelikle elde edildiğine inanır. Koltuklarda, ağır ve karmaşık mekanizmaları, kullanıcının kendi vücut ağırlığı ve fiziği yasaları ile değiştirerek hareketi teşvik ederek en rahat koltuğu kullanır.

Humanscale, koltukların kolları olmadan tasarlanır ve böylece kullanımı inanılmaz derecede kolaylaşır. Tüm koltuklar, kullanıcının manuel kontroller kullanmadan zahmetsizce duruşlarını değiştirmesini sağlar. Kullanımı kolay koltuklar tasarlamak, bunların doğru ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Yumuşak bir koltuk minderi, kısa bir süre için genellikle rahattır, ancak kullanıcı uzun saatler boyunca oturduğunda rahatsızlık verir. Humanscale’nin koltuk minderleri, tüm gün konforunu sunmak için tasarlandı. Ayrıca, koltuk minderlerinde jelin kullanımına öncülük edildi. Jel kullanıcının vücudunu destekler ve uzun süre konforu en üst düzeye çıkarır.

Çoğu ofis koltuğu, koltuğa tutturulmuş, kullanıcının sırtına ya da postürden postüre hareket ettiğinde destek sağlamayan kollara sahiptir. Humanscale tüm koltuklarını sırtına tutturulmuş kollarıyla tasarlar, böylece kullanıcı hareket ettiğinde kollar her seferinde sağlıklı ve ergonomik bir pozisyonda kalır.

İnsanlara uygun koltuklar, kişiye özel olarak yapılmış gibi, her kullanıcı için mükemmel şekilde ayarlanır. 15 kilo ağırlığındaki ve 40 kata kadar çıkabilen geleneksel gerginlik mekanizmaları yerine, ofis koltukları fizik yasalarını ve kullanıcının kendi vücut ağırlığını kullanır. Sonuç olarak, koltuk otomatik olarak kullanıcının ağırlığını tanır ve mekanizmanın her birey için doğru gerginlikle mükemmel bir arkaya yaslanma sağlamasına olanak tanır.
Back To Top