fbpx ... skip to Main Content

Humanscale, üst düzey işlevselliğin sadelikle elde edildiğine inanır. Koltuklarda kullanılan ağır ve karmaşık mekanizmaları, kullanıcının kendi vücut ağırlığı ve fizik yasaları ile değiştirir ve hareketi teşvik eden en rahat koltuğun kullanılmasını sağlar.

Humanscale Koltukları ayar düğme veya kolları olmadan tasarlanır ve böylece kullanımı inanılmaz derecede kolaylaşır. Tüm koltuklar, kullanıcının manuel kontroller kullanmadan zahmetsizce duruşlarını değiştirmesini sağlar. Kullanımı kolay koltuklar tasarlamak, bunların doğru ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Yumuşak bir koltuk minderi, kısa bir süre için genellikle rahattır, ancak kullanıcı uzun saatler boyunca oturduğunda rahatsızlık verir. Humanscale’nin koltuk minderleri, tüm gün konforunu sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, koltuk minderlerinde kullanılan jel, sıkıştırılmadığı için, kullanıcının vücudunu destekler ve uzun süre konforu en üst düzeye çıkarır.

Çoğu ofis koltuğu, kullanıcı otururken veya duruştan duruşa geçtiğinde destek sağlamayan, koltuğa tutturulmuş kollara sahiptir. Humanscale, tüm sandalyelerinin kollarını koltuk sırtına tutturulacak şekilde tasarlar, böylece kullanıcı hareket ettiğinde kollar her seferinde sağlıklı ve ergonomik bir pozisyonda kalır.

Humanscale Koltuklar, sanki sizin için özel yapılmış gibi, her kullanıcı için mükemmel olacak şekilde ayarlanmıştır. Çalışma koltukları 6,8 kg (15 lbs.) ağırlığa sahip olan ve 40 parçadan oluşan geleneksel gerginlik mekanizmaları yerine, fizik yasalarını ve kullanıcının kendi vücut ağırlığını kullanır. Sonuç olarak, koltuk otomatik olarak kullanıcının ağırlığını okur ve mekanizmanın her birey için doğru gerginlikte, mükemmel bir arkaya yaslanış sağlar.

error: İçerik korunuyor !!