skip to Main Content

Klavye Sistemleri

Klavye desteği, ergonomik bir çalışma ortamının temelidir. Kullanıcı, Humanscale klavye sistemi sayesinde klavyeyi ve fareyi ergonomik bir konuma getirerek sağlıklı bir pozisyonda çalışabilir.

İyi tasarlanmış bir klavye sistemi boyun, sırt ağrısı ve diğer kas iskelet sistemi sorunlarına karşı koruma sağlar.

  • Humanscale‘in patentli klavye sistemleri kişinin oturma pozisyonuna göre yükseklik ve açı ayarına sahiptir.
  • Klavye sistem ünitesi herhangi bir çalışma yüzeyine sağlam şekilde nsabitlenir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. “Hypoallergenic Gel Palm” desteği insan cildi ile uyumludur.
  • Klipsli fare (Mouse): Kullanıcı tercihine göre sol veya sağ elle kullanmak üzere konumlandırılıp, yükseklik ve derinlik ayarları yapılabilir.

ÖZELLİKLER

ZAHMETSİZ KULLANIM

Humanscale, patentli “klavye sistemleri” kişinin oturma pozisyonuna göre ayarlanabilir yükseklik ve açı ayarına sahiptir.

DAYANIKLILIK

Humanscale klavye ünitesi, herhangi bir çalışma yüzeyine sağlam şekilde sabitlenir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. “Hipoalerjenik Jel Palm” desteği insan cildi ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir.

GELİŞMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ

Humanscale, 3G’den en son 6G’ye kadar, 3 adet eğilebilir klavye sistemi sunuyor. Bu, kolay çevirme ve yükseklik ayarını pazardaki en güçlü ve en sağlam kolla birleştiriyor. Humanscale’in masa altı klavye sistemleri, herhangi bir kullanıcı ihtiyacını desteklemek için sol / sağ kişiselleştirme dahil olmak üzere birçok farklı konfigürasyona sahiptir.

Back To Top