skip to Main Content

KLAVYE SİSTEMLERİ

Klavye desteği, ergonomik bir çalışma ortamının kalbidir. Kullanıcı, klavye sistemi ile klavyeyi ve fareyi ergonomik bir konuma getirerek, sağlıklı ve durağan bir pozisyonda çalışabilir. İyi tasarlanmış bir klavye sistemi, boyun, sırt ağrısı ve diğer kas iskelet sistemi sorunlarına karşı koruma sağlar. 1999’dan beri, Humanscale, masa üstü klavye sistemlerinin önde gelen üreticilerinden biridir ve bugün tüm diğer üreticilerden daha fazlasını satmaktadır.

“Ergonomi üzerine yapılan 10 yıllık araştırma, negatif eğimli ayarlanabilir bir klavye sisteminin kullanılmasının, nötr bir el, bilek ve üst vücut duruşlarında harcanan süreyi en üst düzeye çıkardığını gösteriyor. Tüm bu postural faydalar, yalnızca yüksekliği ayarlanabilen bir çalışma ünitesi üzerinde bir klavye sistemi kullanılarak sağlanabiliyor.

Alan Hedge, Cornell Üniversitesi

ÖZELLİKLER

ZAHMETSİZ KULLANIM

Humanscale, patentli “klavye sistemleri” zahmetsiz yükseklik ve açı ayarına sahiptir.

DAYANIKLILIK

Humanscale klavye tepsileri, herhangi bir çalışma yüzeyine sağlam şekilde sabitlenir ve belirli kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. “Hipoalerjenik Jel Palm” destekleri, yükseklik ve dayanıklılık sunar ve insan cildi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

GELİŞMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ

Humanscale, 3G’den en son 6G’ye kadar, 3 adet eğilebilir klavye sistemi sunuyor. Bu, kolay çevirme ve yükseklik ayarını pazardaki en güçlü ve en sağlam kolla birleştiriyor. Humanscale’in masa altı klavye sistemleri, herhangi bir kullanıcı ihtiyacını desteklemek için sol / sağ kişiselleştirme dahil olmak üzere birçok farklı konfigürasyona sahiptir.

Back To Top