fbpx ... skip to Main Content

Klavye Sistemleri

Klavye desteği, ergonomik bir çalışma ortamının temelidir. Kullanıcı, Humanscale klavye sistemi sayesinde klavyeyi ve fareyi ergonomik bir konuma getirerek sağlıklı bir pozisyonda çalışabilir.

İyi tasarlanmış bir klavye sistemi boyun, sırt ağrısı ve diğer kas iskelet sistemi sorunlarına karşı koruma sağlar.

  • Humanscale‘in patentli klavye sistemleri kişinin oturma pozisyonuna göre yükseklik ve açı ayarına sahiptir.
  • Klavye Sistem Ünitesi herhangi bir çalışma yüzeyine sağlam şekilde sabitlenir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. “Hypoallergenic Gel Palm” desteği insan cildi ile uyumludur.
  • Klipsli Mouse Ünitesi: Kullanıcı tercihine göre sol veya sağ elle kullanmak üzere konumlandırılıp, yükseklik ve derinlik ayarları yapılabilir.

ÖZELLİKLER

ZAHMETSİZ KULLANIM

Patentli Klavye Sistemleri, kişinin oturma pozisyonuna göre ayarlanabilir yükseklik ve açı ayarına sahiptir.

DAYANIKLILIK

Klavye Ünitesi, herhangi bir çalışma yüzeyine sağlam şekilde sabitlenir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. “Hipoalerjenik Jel Palm” desteği insan cildi ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir.

ÖZELLEŞTİRME

Humanscale, 5G’den en yeni 6G’ye kadar üç adet negatif eğilebilir klavye sistemi sunar; bu, kolay çevirmeli ve yükseklik ayarını piyasadaki en güçlü, en sağlam kolla birleştirir. Humanscale’in masa altı klavye sistemleri, herhangi bir kullanıcı ihtiyacını desteklemek için sol/sağ kişiselleştirme dahil olmak üzere birçok farklı konfigürasyona sahiptir.

error: İçerik korunuyor !!