fbpx ... skip to Main Content

Alüminyum süpürgelik fiyatları metre üzerinden verilmektedir. Bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. En uygun fiyat seçenekleri, alüminyum kaplı süpürgelikler olup krom kaplı yüksek fiyatlı süpürgelikler de bulunmaktadır. Fiyatlar, ahşap malzemeye nazaran biraz daha yüksek olsa da mekana kattığı estetik görünüm ve gelecek darbelere karşı uzun vadeli dayanıklılığı fiyat avantajı sağlar.

Neden Alüminyum Süpürgelik

Parke, halı, seramik, mermer ve granit gibi zemin döşemeleri ile birlikte kullanıldığında modern ve estetik bir ofis ortamı sağlar. Metal Süpürgelik de denilen alüminyum süpürgelikler, duvarların alt kısımlarını kire ve darbeye karşı önlemek için duvarın bittiği yerle zeminin birleştiği noktaya yapılır. Zemin kaplamasının yarattığı boşluklar ve hatalı yüzeyleri kapatarak mekana estetik görünüm katar. Alüminyum süpürgelik, içinde barındırdığı kanal yolları ile telefon, elektrik, internet kablolarını toplar, dağınık ve çirkin görüntüyü düzenler.

   

Alüminyum süpürgelik modelleri; alüminyum yüzeyli, krom yüzeyli, led ışıklı, deri kaplamalı, dijital baskılı yüzey gibi çeşitlilik gösterir. Boyut olarak 6 -10 cm ile 8 – 12 cm yüksekliklerinde alüminyum süpürgelik seçenekleri vardır. Mekanın konseptine ve dekorasyonuna uygun bir süpürgelik çeşiti seçmek, dekorasyonu tamamlar, şık ve estetik bir görünüm katar.

Alüminyum Süpürgelik Uygulamaları

Uygulama ve montaj işlemleri kolaydır. Lato alüminyum süpürgeliklerde montaj, arka bağlantı parçalarının duvara vidalanması ile olur. Üst yüzey bu bağlantılara kilitlenerek montajı yapılır. Köşe dönüşlerinde özel aparatları vardır.

Velo alüminyum süpürgelik de ise tek parçadan oluşan bir uygulama yapılır. Velo metal süpürgelik profili yapıştırıcı bant veya silikon kullanılarak duvara yapıştırılır. 6 ve 10 cm yükseklikte iki farklı alternatifi bulunur.

error: İçerik korunuyor !!