fbpx ... skip to Main Content

CPU600 Holder

Humanscale’in CPU Holder gibi yenilikçi aksesuarları, ergonomik çalışma ünitelerini kullanıcı için daha işlevsel kılmaktadır. CPU600, kullanıcının donanımı masanın altında güvenli bir şekilde kullanmasını ve daha geniş çalışma yüzeyi sağlar.

Kolay kurulumu kullanıcının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlar ve akıllı tasarımı bilgisayarların serin kalmasını sağlar.

Kolay kurulum ve şık görünümü ile CPU600, portlara ve sürücülere kolay erişim sağlar. Hızlı donanım yükseltmeleri ve onarımlarına izin vermek üzere tasarlanan ürün, kolay bakım ve kullanım için kullanıcının teknolojisi ile birlikte gelişir. Bu esnek çalışma alanı çözümü, 90mm (3,5 “) ila 230mm (9”) genişlikte ve 306mm (12 “) ila 510mm (20”) boyunda olan bilgisayarlara uyar.

ÖZELLİKLER

MASA ALTI KURULUMU

CPU600, kablolara ve portlara kolay erişim için 360 derecelik döner montajlı bir alt tabana monte edilirken, aynı zamanda çalışma ünitesini dağınıklık ve diğer iş yeri tehlikelerinden korur.

SAĞLAM TASARIM

Çelik ve alüminyum içeren dayanıklı malzemelerden üretilen CPU600 uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ağırlığı 22,7 kg’a (50 lbs) kadar olan CPU’ları barındırmasına izin verir.

TAK ve ÇALIŞTIR

Ayarlanabilir montaj plakası CPU’nun ortalanmasını ve dengelenmesini sağlarken, Quick Track teknolojisi kurulumunu hızlı, basit ve alet gerektirmeden yapar.

error: İçerik korunuyor !!