fbpx ... skip to Main Content

DIFFRIENT OCCASIONAL ERGONOMİK KOLTUK

Diffrient Occasional, ofislerde farklı kullanım alanlarına uygun, kolay istiflenebilir, çok amaçlı bir sandalyedir. Özel ağ örgüsüyle yapılmış sağlam, doğrusal bir sırtlık, üç boyutlu bir form oluşturur – kullanıcıyı mükemmel tasarlanmış bir gömlek gibi sarar.

Oturan kişinin vücut hatlarına adapte olan Diffrient Occasional Koltuk, ofis veya ev ortamı için uygundur. Diffrient Smart, Diffrient World veya Liberty çalışma koltuklarına uyumlu olacak şekilde yapılandırılabilir.

ÖZELLİKLER

ERGONOMİK KONFOR

Fizik yasalarını manuel ayarlama ile kullanmak yerine, patentli Form-Sensing Mesh Teknolojisi’yle her kullanıcı için otomatik bel desteği sağlamaktadır.

UZUN ÖMÜRLÜ TASARIM

Sandalyenin yüksek kaliteli malzeme ve sağlam çerçevesi uzun süre kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. 5 sandalyeye kadar istifleme kapasitesine sahip Diffrient Occasional Koltuklar’ın kolları, taşındığında ve istiflendiğinde bile hasara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SEÇENEKLER

Ofisinizin farklı estetik ihtiyaçlarına göre çeşitli desen ve kaplamalar mevcuttur. Farklı ve şık tarzı, her ortama ayrı bir hava katacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Koltuk Genişliği: 590mm (23.2”)

Minder Genişliği: N/A

Yaslanma Aralığı: 8 ° yaslanma

Koltuk Ağırlığı: 9.8kg (21.5 lbs.)

İstiflenebilir:  5 koltuğa kadar

error: İçerik korunuyor !!