fbpx ... skip to Main Content

ELEMENT DISC

Humanscale Element Disc Aydınlatma, ileri teknoloji ve optimum işlevselliği bir araya getiriyor. Yenilikçi ve ayarlanabilir bir LED masa lambası olan Element Disc, herhangi bir çalışma alanını, ev ofisini veya ofis odasının ortamını tamamlar. İnce Film LED Teknolojisini kullanan Element Disc, lambanın üstünde bulunan ayarlama tuşuyla yedi parlaklık seviyesi sunar. Ayrıca, kullanıcı çalışma alanına girdiğinde veya çıktığı zaman birimi açıp kapatan bir PIR  denilen doluluk sensörü de içerir.

Element Disc Aydınlatma, sadece 7 watt gücü kullanırken 330 lümen dağıtabilmek için gelişmiş teknolojiyi minimal bir hafif motora dönüştürür. Bir CRI 80 ve 3000K bir CCT ile Disk, 50.000 saate kadar parlak bir ışık sağlar. Estetik ve şık görünümünün yanı sıra, akıllı bir katlama mekanizmasına sahiptir.

ÖZELLİKLER

SON LED TEKNOLOJİSİ

Devrim niteliğindeki İnce Film LED Teknolojisi sayesinde, Element Disc Aydınlatma ultra genişlikte ışık üretir. Bu yeni teknoloji sadece göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan 3000K ışıktan fazla miktarda ışık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda lambanın kullanılabilir ömrünü de artırır.

AKILLI IŞIK AYARI

Element Disc’in akıllı ışığı kısma özelliği, enerji verimliliği ve ergonomik fonksiyon için yedi farklı ayarlanabilir aydınlatma seviyesi sağlar. Akıllı ve sezgisel Element Disc, kullanıcının yanında olmadığını algılar, aydınlatmayı otomatik olarak kapatan dahili bir “PIR Doluluk Sensörüne” sahiptir.

TEK TUŞLA AYARLANABİLİR ÖZELLİK

Aydınlatmanın dahili denge sistemi zahmetsiz, tek dokunuşla konumlandırma sağlar ve kolay saklama için kompakt bir yuvalama konumuna katlanır. Her türlü çalışma ortamına uyacak 20 montaj seçeneğinden birine sahip olan Element Disc, inanılmaz derecede çok yönlü ayarlanabilir bir LED masa lambasıdır.

error: İçerik korunuyor !!