fbpx ... skip to Main Content

ELEMENT VISION

MCX LED teknolojisi gibi en son gelişmelerle birlikte Element Vision Aydınlatma, genellikle LED bilgisayar lambalarında bulunmayan tek bir ışık kaynağında, parlamayan aydınlatmanın cömert bir şekilde yayılmasını sağlar. Element Vision, düğmelere, siviçlere veya yaylara ihtiyaç duyulmadan akıcı hareket eden tüm Humanscale aydınlatmalarında bulunan aynı zahmetsiz işlevselliği sağlar.

Diğer LED bilgisayar lambaları, göz yorgunluğunu önleyen ve ergonomik konfor sunan sıcak ışığı sunmaya çalışırken, Element Vision, aynı zamanda 3000K aydınlatma ve yüksek bir renk yayma kapasitesine sahiptir. Kolay ayar ve yenilikçi ısı yönetimi ile Element Vision, mevcut gelişmiş ve sezgisel LED aydınlatma lambalarından biridir.

ÖZELLİKLER

YENİ TEKNOLOJİ

Gelişmiş MCX LED Teknolojisi, tek bir ışık kaynağından geniş bir ışık kaplaması sağlar ve gözü alan parıltı içermeyen, tek bir gölgeli çalışma ortamı yaratan eşit bir aydınlatma düzlemi üretir.

AKILLI VERİMLİLİK

Element Vision’ın özel karartma özelliği, yedi ışık yoğunluğu ayarına izin vermesidir. Hareket sensörü yalnızca ek enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışma ortamının aydınlatma seviyelerini korumasını sağlayan kullanıcı ayarlarını hatırlar.

KOLAY AYARLAMA

Dahili bir denge, kullanımda değilken de hızlı saklama olanağı sağlarken, zahmetsiz, tek dokunuşla konumlandırma sağlar. Element Vision 710mm’ye (28 “) kadar etkileyici bir erişime sahiptir.

error: İçerik korunuyor !!