fbpx ... skip to Main Content

Cinto Çalışma Sandalyesi

İstiflenebilir bir ofis sandalyesi olan Cinto Sandalye; tarzı, rahatlığı ve kullanışlılığıyla, istifleme sandalyelerindeki bir numaralı ön yargıyı kırıyor: Rahatlık

Humanscale’in ergonomik çalışma koltukları gibi Cinto Sandalye de, basınç noktalarını ve rahatsızlıkları en aza indirerek insan vücudunu desteklemek için yapılmıştır.

Dünya çapındaki tasarımcı ve mühendislerden oluşan Humanscale Tasarım Stüdyosu’nda geliştirilen Cinto, ilk önce konforu sunmaktadır. Düzenli bir estetikte rakipsiz destek sağlamanın yanı sıra, hafif geri dönüştürülmüş yapısı, istiflenebilir sandalyeyi zahmetsizce taşımayı ve saklamayı sağlar. Yenilikçi ergonomik tasarımı ve kayan koltuk arkalığı teknolojisi sayesinde Cinto, kullanıcının sırtının alt bölümünü  destekler ve istiflenebilir diğer ofis sandalyelerinden farklı olarak otomatik bel desteği sunar.

ÖZELLİKLER

İSTİFLEME KOLAYLIĞI

Yerleşik bir tutamaç ile Cinto kolayca taşınabilir ve istiflenebilir. Küçük ofisler, altı adet bağımsız Cinto sandalyesini birlikte ya da isteğe bağlı Cinto Dolly ile 15 adede kadar istifleyerek yer tasarrufu sağlayabilir.

TARZ, KONFOR VE FAYDA

Cinto, sırt ve bel desteğini otomatik olarak ayarlayan yenilikçi bir sırtlığa ve ayrıca basınç noktalarını azaltmak için kullanıcının ağırlığını benzersiz bir şekilde dağıtan bir tasarıma sahiptir. Bir dizi renkte mevcut olan Cinto, herhangi bir konut veya ticari iç mekanda rahatlıkla kullanılabillir.

ÇEVREYE DUYARLI

Hafif geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen Cinto’nun tasarımı, nakliye ağırlığını azaltmaya ve daha küçük bir karbon ayak izi yaratmaya yardımcı olur. Çevreye duyarlı olduğu kanıtlanan Cinto, GREENGUARD ve level® tarafından onaylanmıştır ve değerli LEED kredilerine katkıda bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sandalye Genişliği: 615mm (24.2”)
Minder Genişliği: 505mm (19.9”)
Koltuk Yüksekliği: 420mm (16.5”)
Yaslanma Aralığı: Bulunmuyor.
Koltuk Ağırlığı: 4kg (9 lbs.) Kolçaksız / 4.5kg (10 lbs.) Kolçaklı
İstiflenebilir: 15 sandalyeye kadar

error: İçerik korunuyor !!