fbpx ... skip to Main Content

DIFFRIENT SMART ERGONOMİK ÇALIŞMA KOLTUĞU

Çağdaş çalışma alanları için ideal olan Diffrient Smart Çalışma Koltuğu, modern bir tasarıma sahip olup zamansız estetiği ile çarpıcı sadeliktedir. Diffrient Smart, Form-Algılama Mesh Teknolojisi (Form-Sensing Mesh Technology) ile ağırlık duyarlı yaslanma teknolojisini birleştirir ve eşsiz performans için kullanım kolaylığı sağlar. Humanscale’in özel tasarımlı tekstili, kullanıcının vücut hatlarıyla uyumlu çalışır.

Diffrient Smart’ın devrim yaratan üç panelli, gerdirilmemiş file arkalıkları her bir kullanıcı için uygundur ve mükemmel bel desteği sunar.

Kolay Yaslanma
Diffrient Smart Çalışma Koltuğu, mükemmel bir destek sağlamak için kullanıcının vücut ağırlığına göre otomatik olarak ayarlanır. Kullanıcının rahat bir şekilde oturması için tasarlanan Diffrient Smart, manuel ayarlamalar gerektirmez.

Diğer koltuklardan farklı olarak, Diffrient Smart’ın kolçakları koltuk arkalığına bağladır, bu nedenle de yaslanıldığı zaman gövde ile bir bütün olarak hareket ederler.

ÖZELLİKLER

KOLAY KULLANIM

Humanscale’in ağırlığa duyarlı, mekanizma içermeyen ve yaslanma özelliğine sahip Diffrient Smart Çalışma Koltuğu, her kullanıcının vücut ağırlığına uygun yaslanma desteğini otomatik olarak sağlar. Fizik yasalarını kullanarak, kullanıcının yapması gereken tek şey oturmaktır ve koltuk kullanıcı için arkaya yaslanma esnasında doğru miktarda gerginlik sağlayacaktır.

LINEER ÇİZGİLİ GÖRSEL TASARIM

Manuel kontrollerden bağımsız olarak, Diffrient Smart Çalışma Koltuğu, çarpıcı, şık bir estetiğe sahiptir ve U şeklindeki sırtı ile mükemmel bir uyum sağlar. Arkalıktaki lineer çizgiler ve maksimum sırt desteği ile modern, aktif çalışma alanı için ideal çalışma koltuğudur.

ÖZEL TASARLANMIŞ KOLTUK ARKALIĞI

Diffrient Smart Çalışma Koltuğu’nda oturan herkesin mükemmel bir bel desteğine sahip olmasını sağlamak için, kullanıcının ihtiyaçlarına göre otomatik olarak adapte olmayı sağlayan üç panelli file bir sırtlık vardır. Karmaşık ayarlamalar ve harici bel ürünlerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran Diffrient Smart Çalışma Koltuğu, kolay ve sürekli bir konfor için Form Algılama Mesh teknolojisini kullanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Koltuk Genişliği: 673mm (26.5”) Kolçaklı / 533mm (21”) Kolçaksız
Minder Genişliği: 660mm (26”)
Koltuk Yüksekliği: 413 – 579 mm (16.5” – 22.8”)
Yaslanma Aralığı: 18 ° yaslanma + 8 ° arkalığı yatırma
Koltuk Ağırlığı: 15kg (34 lbs) Kolçaklı / 14kg (31 lbs) Kolçaksız
İstiflenebilir: Hayır