fbpx ... skip to Main Content

L6 Notebook Manager

L6 Dizüstü Bilgisayar Yöneticisi, dizüstü bilgisayar kullanırken iyi bir ergonomik duruş sağlayarak kullanıcı rahatlığını önemli ölçüde artırır ve uzun süreli yaralanma riskini azaltır. Tam zamanlı iş istasyonları, ev ofisleri, konaklama uygulamaları ve düzenli olarak dizüstü bilgisayarın kullanıldığı diğer tüm çalışma alanları için ideal olan çok yönlü L6 çok sayıda pratik özellik sunar: Kablo yönetimi, ısı havalandırma, güvenlik özellikleri ve isteğe bağlı çıkarılabilir USB göbek mevcuttur.

Harici bir klavye veya klavye sistemiyle birlikte çalışan L6, ekranı rahat bir yüksekliğe yerleştirerek dizüstü bilgisayarı yerinde en ergonomik şekilde konumlandırarak dizüstü bilgisayarı yerine sabitler.

ÖZELLİKLER

TAM KOLAYLIK

3.8kg’da (8.4lbs.) olan L6, dizüstü bilgisayar ihtiyacınız olan her yerde kullanılabilir. En erişilebilir uygulamayı oluşturmak için isteğe bağlı bir USB hub’ı oluşturulabilir.

KİŞİSEL AYARLANABİLİRLİK

Yenilikçi menteşesi, kullanıcının dizüstü bilgisayar ekranını zahmetsizce kendisinin için uygun yüksekliğe ayarlamasını sağlar.

YENİLİKÇİ DÖNER TABAN

L6, verimli işbirliği ve ekran paylaşımı için tek dokunuşla 360 derecelik döner bir taban sunar.

error: İçerik korunuyor !!