fbpx ... skip to Main Content

Horizon

Sektörde en tanınmış ve en şık masa lambası olan Horizon, görsel olarak çarpıcı bir tasarımdır. Horizon tasarımı ile parlak ve sıcak ışık sağlayan “İnce Film LED Teknolojisi” ile çalışmaktadır. Pürüzsüz ve ultra geniş, parlamayan bir ışık yayar. Horizon Aydınlatma, tam parlaklıktan gece ışığına sezgisel bir geçiş sağlar. Hassas pirinçten tasarlanmış ürün kolay kumanda edilen ışık gücü ayarlarına sahiptir.

Bu ikonik aydınlatma 8 canlı renkte üretilir, 8 farklı estetik seçenek sunar. Horizon aydınlatma, Modern Sanatlar Müzesi (MoMA) koleksiyonunda yer almaktadır. Yanı sıra “Red Dot” ve “The Next Generation Luminaires” ödülleri ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

  • Çarpıcı ve minimal tasarımı ile her türlü iç mekanı tamamlamaktadır. İnce Film LED Teknolojisi’ni kullanan ilk masa lambasıdır.
  • Parlamayan 3.000K (sıcak beyaz) ışığı ultra geniş aydınlatma sağlamaktadır.
  • Küresel bilyeli eklemleri kolay, sezgisel konumlandırmayı kolaylaştırmaktadır.
  • Ayarlanabilir “Akıllı Karartma” sisteminin 7 seviyesi, ışığın kişisel kontrol ve ergonomik fonksiyonunu arttırmaktadır.
  • Güç tüketimi 9 watt’tır. Ömrü 50.000 saate kadardır. “Akıllı Karartma”nın 7 seviyesini kontrol etmektedir.

ÖZELLİKLER

İLERİ TEKNOLOJİ

Horizon Aydınlatma, “İnce Film LED Teknolojisi”ni kullanan ilk masa lambasıdır ve 3000K (sıcak beyaz) aydınlatma düzlemini üretir – sadece bir gölge verir.

SEZGİSEL İŞLEVSELLİK

Horizon Aydınlatma’nın hassas pirinç birleşim noktaları, aydınlatma/karartma işlevini hafif bir dokunuşla aktive ederken doğal, akışkan ışık hareketini kolaylaştırır

ŞIK ESTETİK, MAKSİMUM VERİMLİLİK

Yüksek verimli bir gece lambası işlevi, yalnızca bir watt elektrik kullanır. Horizon’un tamamı, LED ömrünü en üst düzeye çıkarmak ve 50.000 saatlik kullanım ömrünü garanti etmek için bir ısı emici görevi gören döküm alüminyumdan yapılmıştır.

error: İçerik korunuyor !!