fbpx ... skip to Main Content

Infinity

Humanscale’in Infinity LED Aydınlatması, şık ve zamansız bir tasarımla performansı temsil etmektedir. Her pozisyonda dayanıklılık ve sağlamlık için sabit ‘Forever Menteşeleri’ ile donatılmış Infinity’nin geniş dizili, çok çipli LED’i, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ışık sağlar – sadece tek bir gölge verir. Infinity, daha azıyla daha fazlasını yapma felsefesine paralel olarak zarif, kalıcı ve global olarak çekici bir görev ışığı oluşturmak için işlevsel bir bakış açısıyla tasarlanmıştır.

  • Görsel dağınıklığı azaltmak için tasarlanan aydınlatmaya kullanıcı yaklaştığında, aydınlatmanın gösterge ışıkları görünmektedir.
  • Bu gösterge ışıkları, mevcut 9 seviyeden tercih edilen parlaklık seçildikten sonra kaybolmaktadırlar.
  • Infinity’nin 1500 lux aydınlatması, enerji tasarrufu sağlayan, masa yüzeyinde sadece tek bir gölge oluşumunu destekleyen teknolojisi ile endüstri lideri olmasını sağlamaktadır.
  • Çok yüksek verimli bir LED çipe sahip olan Infinity, sınıfında en iyi aydınlatma performansını sunmakta ve bunu yaparken sadece 8 watt enerji kullanmaktadır.

ÖZELLİKLER

ÜSTÜN AYDINLATMA

Infinity’in güçlü 1500 lüks aydınlatması, enerji tasarrufu sağlayan, masa yüzeyinde sadece tek bir gölgelendiren endüstri lideri olmasını sağlar.

ÜSTÜN UYUMLULUK

Infinity’in etkileyici 925mm (36,5 inç) kol erişimi ve tam 180 derece kol ve başlık dönüşü, zahmetsiz, tek dokunuşla konumlandırmaya olanak tanır. Özelleştirilebilir renk kaplamaları ile kullanılabilen aydınlatma, herhangi bir tasarım estetiğine veya çalışma ortamına kolayca uyarlanabilir.

GELİŞMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ

Görsel dağınıklığı azaltmak için tasarlanan aydınlatmaya kullanıcı yaklaştığında, aydınlatmanın gösterge ışıkları görünür. Mevcut dokuz seviyeden tercih edilen parlaklığı seçtikten sonra kaybolurlar.

AKIŞKAN HAREKET

‘Forever Menteşeleri’ ile Infinity, diğer aydınlatma ışıklarından farklı olarak sürekli hareket kabiliyeti ve kolay konumlandırma yapılmasına izin verir.

VERİMLİ ENERJİ

Piyasadaki en yüksek verimli LED çipi ile Infinity, sınıfında en iyi aydınlatma performansını sunmak için sadece 8 watt enerji kullanır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR DAYANIKLILIK

Her Infinity ışık parlatılmış alüminyumdan ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir içerikten yapılmıştır. Boya yerine başlık ve taban üzerinde polietilen (PE) film kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullanımı 50.000 saat sürer ve asla ayarlanması gerekmez.

error: İçerik korunuyor !!