fbpx ... skip to Main Content

M/CONNECT BAĞLANTI İSTASYONU

M/Connect USB 3.0, Çift Video Bağlantı İstasyonu, ergonomi ve teknolojiyi birleştiren benzersiz bir yeniliktir. Humanscale’in M2, M8 ve M/Flex monitör kollarıyla sunulan M/Connect, kullanıcı portlarına kolay erişim sağlar ve kablo karmaşasını ortadan kaldırmak için IT portlarını gizler. M/Connect, bilgi işlem deneyimini geliştiren toplam bir çalışma alanı çözümüdür.

M/Connect, DisplayLink®’nin evrensel Plug and Display ™ bağlantısı aracılığıyla tüm cihazların anlık kullanımını sağlarken konfor, sağlık ve üretkenliği artırır. M/Connect, kolay montaj özelliği ile aktif çalışma alanının tam ortasında yer alır.

ÖZELLİKLER

YERDEN TASARRUF

M/Connect’in USB hub’ı masaüstünde bulunurken, bağlantı noktası masa yüzeyinin altında bulunur. Kabloların çoğu, yüksek hızlı şarj bağlantı noktalarına temiz bir görünüm ve anında erişilebilirlik sağlayarak, masanın altına bağlanır.

3 EKRAN, KOLAY TEK BİR BAĞLANTI

Yalnızca 2.3kg’la (4.98 lbs.) M / Connect’in alüminyum ve çelik konstrüksiyonu, 18kg’a kadar (40 lbs.) olan monitör ekipmanını destekleyebilir – iki harici monitör artı dizüstü bilgisayar ekranı. M / Connect ayrıca ek harici ekranları desteklemek için ayrı olarak satın alınabilen ekran adaptörlerini de destekler.

KOLAY ERİŞİM

Geleneksel USB bağlantılarının aksine, M/Connect tek elle bağlantı girişimine erişimi kolaylaştırır.

error: İçerik korunuyor !!