fbpx ... skip to Main Content

M/CONNECT 2

M/Connect 2, USB-C’ye güç dağıtımı sağlayan yeni bir USB “Docking-station”a sahip olmasının yanı sıra Thunderbolt notebook’lar ile uyumlu USB 3.0 girişine de sahiptir.
Bu özelliği ile evrensel anlamda bir USB geçiş çözümü sunmaktadır.

M/Connect 2’nin yenilikçi “split dock”teknolojisi, tüm kabloların görünmeden masanın altına bağlanmasını sağlar. Masadaki erişilebilir merkez (hub) kullanıcıya veri, şarj ve ses bağlantı noktalarına anında erişim sağlamaktadır.

M / Connect 2 herhangi bir Humanscale Monitör Kolu’na entegre edilebilir veya bağımsız olarak masaya bir kolsuz olarak monte edilebilir.

M / Connect 2’nin yenilikçi ayrık dock teknolojisi, tüm kabloların masanın altına ve çalışma yüzeyinin dışına bağlanmasına izin verir; bu da kullanıcının ihtiyaç duymadığı bağlantılara erişimi sınırlar. Masanın üzerindeki kolay erişilebilir bir hub, kullanıcının verilere, şarj cihazlarına ve ses bağlantı noktalarına anında erişmesini sağlar.

  • M/Connect 2, masa üzerindeki kablo kirliliğini gizler ve düzenli bir şekilde korunmasını sağlar.
  • USB 3.0’dan geçiş 2 monitöre kadar 4K video çözünürlüğünü veya 1 monitörde 5K video çözünürlüğüne kadar erişmektedir.
  • Veri ve şarj için USB portları 4A Tip-A yüksek hızlı şarj portları ve 3A Tip-C yüksek hızlı şarj bağlantı noktası, kulaklık ve mikrofon bağlantı noktası bulunur.
  • Humanscale Monitör Kolları’nı desteklemekle birlikte istenildiğinde “Stand Alone Split Dock” olarak bağımsız kullanımı ile monte edilebilir.

ÖZELLİKLER

EVRENSEL ÇÖZÜMLER

USB-C, USB 3.0 ve Thunderbolt dizüstü bilgisayarlarla uyumluluk ve USB 3.0’dan geçiş sırasında mükemmel bir evrensel çözüm sunar.

ÇOK YÖNLÜ ŞARJ

M/Connect 2 özellikleri, 2.4 A Tip A yüksek hızlı şarj bağlantı noktaları ve 3A Tip-C yüksek hızlı şarj bağlantı noktası dahil olmak üzere veri ve şarj için USB bağlantı noktalarıdır.

GELİŞMİŞ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

2 monitöre kadar 4K video çözünürlüğünü veya 5K’da 1 monitörü destekler.

error: İçerik korunuyor !!