fbpx ... skip to Main Content

M/POWER

M / Power, yer tasarrufu sağlayan ve kişisel cihazlar için kullanışlı, yüksek hızlı şarj imkanı sunan, ses geçişli bir USB A Tipi ve C Tipi şarj istasyonudur. Tüm Humanscale monitör kollarıyla uyumlu ve özellikle masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış olan M / Power, günümüzün genel bilgisayar yerleşimi ile genellikle erişilemeyen şarj ve sese anında erişim sağlar.

  • M / Power, günümüzün alışılagelmiş bilgisayar yerleşiminde normalde erişilemeyen şarj ve ses girişine anında erişim sağlar.
  • Şarj istasyonu USB Tip-C şarj ve USB Tip-A yüksek hızlı (2.4A, Hızlı Şarj) bağlantı noktaları, kulaklık / mikrofon girişleri ve hoparlör için uygun bağlantılar sunar.
  • Akıllı telefonlar için mükemmel USB Tip-A veya Tip-C şarj istasyonları ve taşınabilir şarj cihazları için Kensington güvenlik yuvası, ek güvenlik ve hırsızlığa karşı koruma sağlamaktadır.
  • Ürün, Humanscale monitör kolunun renklerini desteklemektedir.

ÖZELLİKLER

BAĞLANTI

Tip C-şarj portu ve USB Tip-A yüksek hızlı (2.4A, Hızlı Şarj) portları ile M/Power, herhangi bir monitör kolu masaüstü şarj ünitesinde mevcut olan en hızlı ve çok yönlü şarjı sunar.

ULAŞILABİLİRLİK

M/Power, kullanıcıların tüm bağlantı ihtiyaçlarını doğrudan önlerine sunarak masaların altında aramayı, CPU’nun kendisine erişmeyi veya boş elektrik prizlerini aramayı ortadan kaldırır.

KOLAYLIK

Şarj ve ses portlarına doğrudan kullanıcı erişim sağlayarak M/Power daha akıcı ve daha temiz bir çalışma ortamı yaratır. Kullanıcılar artık pahalı kulaklıklar veya daha uzun kablolar satın almak zorunda kalmadan tipik 1 metre uzunluğunda kişisel kulaklıkları kullanarak ses sistemine bağlanabilir.

error: İçerik korunuyor !!