fbpx ... skip to Main Content

M10 MONİTÖR KOLU

Monitör kollarının özelliklerini yeniden tanımlayarak Humanscale, inanılmaz ağırlık kapasitesini şık ve ince bir profille birleştiren M10’u yarattı. Tüm Humanscale monitör kolları gibi, M10 de kullanıcının bir ya da daha fazla monitörü en uygun mesafeye ve yüksekliğe yerleştirerek sağlıklı bir duruşta çalışmasına, zahmetsiz ekran paylaşımı yoluyla daha kolay işbirliği yapmasına ve masa alanın artırılmasına olanak tanır.

Esneklik ve kuvvet kaynaşmasıyla M10, 18 kg’a (28 lbs.) kadar olan tek veya çift monitör konfigürasyonuna uyar. Yüksek hacimli diğer yüksek kapasiteli monitör kollarının aksine, M10 eklemli bir monitör kolunda kolay ayarlama ve kusursuz ergonomik işlev sunar.

Akıllı bir aks kombinasyonu ve iç dengeleme mekanizması sayesinde, M10’in sağlam tasarımı ağır monitörleri kolayca taşırken, 8 lb ağırlığındaki monitörleri destekleme esnekliği de sağlar. M10, günümüz çalışma mekanlarının sürekli değişen taleplerini karşılayacak kadar çok yönlüdür.

ÖZELLİKLER

ADAPTE OLABİLİRLİK

M10 monitör kolu, bugün piyasadaki çoğu monitör ile kullanılabilir. 9 – 21,8 kg (8 – 40 lbs) arasında değişen tekli monitörleri tutma özelliğine sahip M10’in yüksek ağırlık kapasitesi, çift monitör uygulamalarını desteklemek için idealdir. İsteğe bağlı bir çapraz çubuk desteği kullanan M10, her biri 9 kg’a (20 lbs) kadar olan iki monitörü barındırır.

DAYANIKLI YAPI, ZAHMETSİZ HAREKET

M10, kolay monitör montajı ve sökümü için hızlı salmalı bilyalı mafsal ve entegre bir kablo yönetim sistemi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca duvarın zarar görmesini önleyen 180 derecelik durdurma mekanizmasına sahiptir.

TAK VE ÇALIŞTIR ÖZELLEŞTİRMESİ

Tüm Humanscale’in monitör kolları gibi, M10 ek erişim için değiştirilebilir bağlantılar sunar. Özelleştirilebilir eklentiler arasında, isteğe bağlı bir dizüstü tutucunun yanı sıra kelepçe, cıvata geçmeli, üniversal duvar perdesi ve duvara montaj montaj seçenekleri bulunur. VESA plakaları, tüm monitörleri 75mm ve 100mm VESA delik düzenleriyle destekler. M8.1 ayrıca USB 3.0, monitör kolu tabanı ve masaüstü karmaşasını ortadan kaldıran, BT bağlantılarını gizleyen ve kullanıcı portlarına kolay erişim sağlayan bağlantı istasyonu olan M / Connect ™ ile de uyumludur.

Boyutlar

Monitor Ağırlık Aralığı: 9 – 21,8 kg (6- 28 lbs.)
Maksimum Kol Erişimi: 305mm (12”)
Maksimum Yükseklik Ayarı: 290mm (11.5”)
Monitor Kapasitesi: 1 veya 2

error: İçerik korunuyor !!