fbpx ... skip to Main Content

M2.1 MONİTÖR KOLU

M2.1 Monitör Kolu, sabit ve kişiye özel en rahat kullanım için sonsuz imkân sağlıyor. Monitör pozisyonuna bağlı kalmak yerine, monitorün pozisyonunu kullanıcının kontrolüne bırakıyor. M2’nin eklemli kolu, günümüzde mevcut olan düz panel ekranların çoğu için 9 kg’a (20 lbs) kadar monitörleri barındıran zahmetsiz yükseklik ve derinlik ayarı sunar.

M2.1 Monitör Kolu, monitörün ağırlığını dengelemek için bir gaz silindiri kullanmak yerine, uzatma yayı teknolojisini kullanır. Tasarımı zorlaştıran karmaşık mekanizmalar olmadan, M2.1, gerçekten esnek bir iş istasyonu için düz panel monitörleri ve bağlantı parçalarını birleştiren hafif, uzun süreli dayanıklılık ve ultra ince bir tasarım sunar.

M2.1, monitörün optimum mesafeye ve yüksekliğe ayarlanarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlayan bir monitör koludur. Zahmetsiz ekran paylaşımı sayesinde işbirliği daha kolay hale getirilir ve çalışma alanı artırılır. M2.1’nin kusursuz kablo yönetimi ve minimal tasarımı, herhangi bir iş istasyonunun görünümünü iyileştirir.

ÖZELLİKLER

AZ ÇOKTUR

Çelik ve alüminyumdan imal edilen M2.1, diğer eklemli monitör kollarına göre daha az hareketli parçaya ve gaz silindirine sahip değildir. Bu, geleneksel gazlı yaylı modellerinden çok daha ince bir profil ve daha uzun bir kullanım ömrü anlamına gelir. Kalite ve uzun ömür garanti edilirken, her M2.1 monitör kolu Humanscale’in uzun yıllar kullanım garantisiyle desteklenmektedir.

ESNEK SEZGİ

Kolun 510 mm, 255 mm yükseklik ayarı ve ek 305 mm bağlantı ile M2.1, duvarları ve panelleri koruyan, çıkarılabilir 180 derecelik bir dayanağa sahiptir. 2,3 – 7 kg ağırlığındaki monitörleri destekleyebilen esnek kol seçenekleri ile sunulan M2, mevcut çok yönlü monitör kollarından biridir.

YENİ BİR ÖZELLEŞTİRME DÜZEYİ

Eklenti seçenekleri arasında çoklu yüzey ekleri ve 230 – 255 mm dizüstü bilgisayarları barındırabilen bir dizüstü bilgisayar tutucusu olan M2.1 Light bulunur. Kelepçe, cıvata ve çıtalı çerçeveler gibi çeşitli montaj seçenekleri ve çoklu monitör tiplerine uyum sağlamak için çeşitli VESA plakaları da mevcuttur. Daha da geliştirilmiş bir bilgisayar deneyimi için M2, masaüstü karmaşasını ortadan kaldıran, BT bağlantılarını gizleyen ve kullanıcı bağlantı noktalarına kolay erişim sağlayan M / Connect ™, USB 3.0, monitör kolu tabanı ve yerleştirme istasyonu ile eşleştirilebilir.

Boyutlar

Monitor Ağırlık Aralığı: 2.3 – 7 kg (5 – 15 lbs.)

Maksimum Yükseklik Ayarı: 305mm (12”)

Monitör Kapasitesi: 1

Montaj Aparatı: Sıkıştırma Aparatı

error: İçerik korunuyor !!