fbpx ... skip to Main Content

Neattech Kablo Düzenleyici

NeatTech Kablo Düzenleyici, ödüllü yükseklik ayarlı masa Float’ın yanı sıra diğer çalışma istasyonlarını da tamamlayan yenilikçi bir kablo yönetim çözümüdür.

NeatTech, çalışma alanındaki elektrik ve güç kablolarını toparlar, güvenli bir şekilde korunmasını sağlar. Güç şeritleri ve kabloları saklamak için hafif ağırlıkta bir örgü sepet olan NeatTech, kabloları güvenli bir şekilde taşımak için benzersiz cırt bant kullanır, kolay erişim ve montaj sağlar.

File tasarımı, NeatTech’i hafif olmasına rağmen inanılmaz derecede dayanıklı kılar. NeatTech, toplam ağırlığı 4,5 kg’a kadar kablo destekleyebilir.

Kafes tasarımı, NeatTech’i hafif olmasına rağmen inanılmaz derecede dayanıklı kılar. NeatTech, toplam ağırlığı 4,5 kg’a kadar kablo destekleyebilir.

ÖZELLİKLER

HAFİF GÖRÜNÜM, AĞIR YÜK KAPASİTESİ

File tasarımı, NeatTech’in hafif ancak inanılmaz derecede dayanıklı olduğu anlamına gelir. NeatTech, toplam ağırlığı 4.5 kg (10 lbs.) destekleyebilir.

KOLAY KULLANIM

NeatTech, herhangi bir çalışma alanına hızlı ve kolay kurulum için ambalajında bulunan basit bir kurulum şablonuyla birlikte gelir.

GELİŞMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ

NeatTech, Humanscale’nin ödüllü yüksekliği ayarlanabilir Float Çalışma Ünitesi için tasarlanmasına rağmen, diğer çalışma üniteleri ile de kullanılmaktadır. NeatTech üç farklı boyuttadır: mini – 610mm (24 ”) uzun x 115mm (4.5”) derin x 100mm (4 ”) geniş, küçük – 965mm (38”) uzun x 115mm (4.5 ”) derin x 100mm (4”) geniş ve büyük – 1220mm (48 ”) uzun x 115mm (4.5”) derin x 100mm (4 ”) geniş.

error: İçerik korunuyor !!