fbpx ... skip to Main Content

Nova

Herhangi bir çalışma yüzeyini tamamlamak ve çalışma tarzınızı geliştirmek için tasarlanan yeni Nova çalışma lambası, çarpıcı heykel biçimi ile çalışma alanınıza kusursuz bir uyum sağlar. Kullanılan özel lens ve LED dizisi, her kullanıcının tercihine göre tam olarak ayarlanabilen ve parlamayan bir ışık havuzu oluşturur. Energy Star sertifikalı, insanlara ve gezegene fayda sağlayan Nova, bugün ve gelecek için tasarlanmış bir aydınlatma çözümüdür.

Nova’nın dengeleyici kollarının 180 dereceye kadar dönmesi, ayrıca fikstürün gövdesinin ve kafasının tek elle zahmetsizce ayarlanması olağanüstü bir kişiselleştirme ve ergonomi sağlar. “Forever Menteşeleri”, kolun kaymasını veya zıplamasını önleyerek Nova’nın sabit kalmasını sağlar ve ışığı istediğiniz yerde odaklanmış halde tutar.

  • Nova’nın, enerji tasarrufu sağlayan, masa yüzeyinde sadece tek bir gölge oluşumunu destekleyen teknolojisi ile endüstri lideri olmasını sağlamaktadır.
  • Çok yüksek verimli bir LED çipe sahip olan Nova, sınıfında en iyi aydınlatma performansını sunmakta ve bunu yaparken sadece 7 watt enerji kullanmaktadır.
  • Zararlı Kırmızı Liste kimyasalları olmadan üretilmiştir.
  • Nova, ağırlıkça %50’den fazla geri dönüştürülmüş içerik içermektedir ve %70 oranında geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşur.
  • PIR doluluk sensörü herhangi bir hareket algılamadığında otomatik olarak ışığı kapatarak, enerji ve maliyet tasarrufu sağlar.

ÖZELLİKLER

Akıllı Enerji

Nova, piyasadaki en yüksek verimli LED çipine sahip olmak dışında, 440 lümenlik güçlü bir ışık vermek için sadece 7 watt harcamaktadır. Aynı zamanda hiç kimse olmadığında armatürü otomatik olarak kapatan sensörü sayesinde gereksiz enerji kullanımını önlemektedir. Nova’nın Energy Star, LEED, WELL ve Living Building Challenge sertifikaları bulunmaktadır.

Olağanüstü Işık Kalitesi

Nova, gözlerinizi yormayan, renkleri gerçekçi bir şekilde gösteren ve yüzey boyunca tek bir gölge yayan, canlı ve parlamayan bir ışık üretir. Ekstra armatür veya ilave (ve daha pahalı) ışık kaynaklarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırarak, önerilen miktarda masa aydınlatması sağlar.

Sürdürülebilir Kullanım Ömrü

Nova’nın LED’lerinin, en az 50.000 saat çalışma sürmesi garanti edilir ve fikstür, garanti konusunda sektör lideri olan ürün 10 yıllık bir garantiyle desteklenir. Humanscale’in sağlıklı malzeme misyonuna uygun olan Nova, zararlı Kırmızı Liste kimyasalları olmadan üretilmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç Tüketimi : 7 watt
Renk Sıcaklığı : 3000 K (sıcak beyaz)
Renk İşleme İndeksi :> 92
Ömrü : 50,000 saat (10 yıl)

Maksimum Erişim
Standart: 735mm (28,85 “)
XL: 835mm (32,8 “)

Çalışma yüksekliği
Standart:
Alt Kol: 350mm (13,8 “)
Üst Kol: 330mm (13 “)
XL:
Alt Kol: 400mm (15,8 “)
Üst Kol: 380mm (15 “)

error: İçerik korunuyor !!