fbpx ... skip to Main Content

OSAKA KARO HALI

osaka®, Japonya’nın son derece canlı, geleceğe yönelik ve geleneksel bir bölgesinden ilham alan bir desenin tamamını kapsayan bir modeldir. Japonya’daki kontrastlar, bu koleksiyonun ilham kaynağı olmuştur; yeni ve eski, sıcak ve serin, kentsel ve doğal.

osaka®, 695 gram ağırlığında olup Universal Fibers® tarafından üretilen çığır açıcı Thrive® maddesi iplik kullanılarak üretilmiştir, dünyanın ilk karbon negatif geri dönüştürülmüş ipliğidir. Bunun yanı sıra, benzersiz BioBase™ geri dönüştürülmüş destek ile birleştirildiğinde osaka® karbon nötrdür.

Başlangıçta Osaka haritasından ilham alan halı deseni, geometrik ancak organik bir görünüme sahiptir ve katlanmış kağıttan yapılan origamiyi anımsatır. Hareketli metropol sokaklarına yukarıdan bakıyor olsanız da orman tepelerine yukarıdan baktığınızda da osaka® desenini hem şehir hem de doğal ortamlarda görebilirsiniz.

12 renkten oluşan yenilenmiş bir renk paleti, trend ilhamlı ışıltılı pastel tonları (gingko, chiru, kawa), parlak ve neşeli bir kırmızı (hanabi), iki taze ve sakin mavi (kori ve sora) ve yeni bir saf sıcak renk (hikari) içermektedir. Koleksiyon, popüler gri ve bej tonlarını da içeren temel renklerini korumaktadır; mochi, arashi, susam ve sumi.

Desenin soyut doğası, canlanmış renk paleti ile birlikte modern iç mekanlarla mükemmel bir şekilde çalışabilen hem yumuşak hem de güçlü bir görünüm sunar.

Renk Seçenekleri

*** Ürüne ait fotoğraflar satışı yapılan ürünlere aittir ancak ışık yansıması ve kullanılan cihaz ekranlarından dolayı ürüne ait gerçek görünüm ile fotoğraf arasında renk / ton farklılıkları görülebilir.

OSAKA SHADE CARD
OSAKA KATALOG
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İplik: Universal Fibers’in “Thrive” maddesi karbon-egatif geri dönüştürülmüş iplik
Boyut: 50 cm x 50 cm
İlmek  Ağırlığı: 695g/m²
Toplam Ağırlık: 4100g/m²
Toplam Kalınlık: 7,5 mm
İlmek Yoğunluğu: 226,771/m2
Destek: BioBase™ destek (geri dönüşümlü EN 14021)
Aşınma Sınıflandırması: Sınıf 33 ağır ticari kullanım (BS EN 1307)
Lüks Derecelndirme Sınıfı: LC2
Yanıcılık: Euroclass Bfl-s1
Statik Yükleme: BS 4939: 1987 (2003) Geri kazanım >%80 (24 saat)
Darbe Gürültüsünde Azalma: BS EN ISO 10140-3:2010 28dB
Garanti: 15 Yıl
Kutu Başına Karo Adeti: 20 (5m²)

Bu Ürünü Paylaş

Bizi Takip Edin

error: İçerik korunuyor !!