fbpx ... skip to Main Content

Alüminyum Süpürgelik

Metal Süpürgelik de denilen alüminyum süpürgelikler, duvarların alt kısımlarını kire ve darbeye karşı önlemek için duvarın bittiği yerle parkenin birleştiği noktaya yapılır. Zemin kaplamasının yarattığı boşluklar ve hatalı yüzeyleri kapatarak mekana estetik görünüm katar. Alüminyum süpürgelik, içinde barındırdığı kanal yolları ile telefon, elektrik, internet kablolarını toplar, dağınık ve çirkin görüntüyü düzenler.

   

Alüminyum süpürgelik modelleri; alüminyum yüzeyli, krom yüzeyli, led ışıklı, deri kaplama, dijital baskı yüzey gibi çeşitlilik gösterir. Boyut olarak 6 -10 cm ile 8 – 12 cm yüksekliklerinde alüminyum süpürgelik seçenekleri vardır. Mekanın konseptine ve renk dekorasyonuna uygun bir süpürgelik çeşiti seçmek dekorasyonu tamamlar, şık ve estetik bir görünüm katar.

Wish Alüminyum Süpürgelikler, alüminyüm gövde üzerine özel üretim, plastik bazlı kağıda istenilen görsel veya logo tasarımı hazırlanarak, dijital baskı teknolojisi hazırlanabilir. Ofislerde ledli aydınlatma ile kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlar veya ev ortamında çocuk odalarına özel çalışmalar yapılabilir.

Alüminyum Süpürgelik Fiyatları

Parke, halı, seramik, mermer ve granit gibi zemin döşemeleri ile birlikte kullanıldığında modern ve estetik bir ofis ortamı sağlar. Süpürgelik fiyatları metre üzerinden verilmektedir. Bütçeye uygun olarak farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. En uygun fiyat seçenekleri, alüminyum kaplı süpürgelikler olup krom kaplı yüksek fiyatlı süpürgelikler de bulunmaktadır. Fiyatlar, ahşap malzemeye nazaran biraz daha yüksek olsa da mekana kattığı estetik görünüm ve gelecek darbelere karşı uzun vadeli dayanıklılığı fiyat avantajı sağlar.

Alüminyum Süpürgelik Uygulamaları

Uygulama ve montaj işlemleri kolaydır. Lato alüminyum süpürgeliklerde montaj, arka bağlantı parçalarının duvara vidalanması ile olur. Üst yüzey bu bağlantılara kilitlenerek montajı yapılır. Köşe dönüşlerinde özel aparatları vardır.

Velo alüminyum süpürgelik de ise tek parçadan oluşan bir uygulama yapılır. Velo metal süpürgelik profili yapıştırıcı bant veya silikon kullanılarak duvara yapıştırılır. 6 ve 10 cm yükseklikte iki farklı alternatifi bulunur.

 

 

error: İçerik korunuyor !!