fbpx ... skip to Main Content

*** Ürüne ait fotoğraflar satışı yapılan ürünlere aittir ancak ışık yansıması ve kullanılan cihaz ekranlarından dolayı ürüne ait gerçek görünüm ile fotoğraf arasında renk / ton farklılıkları görülebilir.

İstiflenebilir bir ofis sandalyesi olan Cinto Sandalye; tarzı, rahatlığı ve kullanışlılığıyla, istiflenen sandalyelerdeki bir numaralı ön yargıyı kırıyor: Rahatlık

Humanscale’in ergonomik çalışma koltukları gibi Cinto Sandalye de, basınç noktalarını ve rahatsızlıkları en aza indirerek insan vücudunu desteklemek için üretilmiştir.

Dünya çapındaki tasarımcı ve mühendislerden oluşan Humanscale Tasarım Stüdyosu’nda geliştirilen Cinto, ilk önce konforu sunmaktadır. Düzenli bir estetikte rakipsiz destek sağlamanın yanı sıra, hafif geri dönüştürülmüş yapısı, istiflenebilir sandalyeyi zahmetsizce taşımayı ve saklamayı sağlar. Yenilikçi ergonomik tasarımı ve kayan koltuk arkalığı teknolojisi sayesinde Cinto, kullanıcının sırtının alt bölümünü destekler ve istiflenebilir diğer ofis sandalyelerinden farklı olarak otomatik bel desteği sunar.

İSTİFLEME KOLAYLIĞI

Yerleşik bir tutamaç ile Cinto kolayca taşınabilir ve istiflenebilir. Küçük ofisler, altı adet bağımsız Cinto sandalyesini birlikte ya da isteğe bağlı Cinto Dolly ile 15 adede kadar istifleyerek yer tasarrufu sağlayabilir.

TARZ, KONFOR VE FAYDA

Cinto, sırt ve bel desteğini otomatik olarak ayarlayan yenilikçi bir sırtlığa ve ayrıca basınç noktalarını azaltmak için kullanıcının ağırlığını benzersiz bir şekilde dağıtan bir tasarıma sahiptir. Bir dizi renkte mevcut olan Cinto, herhangi bir konut veya ticari iç mekanda rahatlıkla kullanılabillir.

ÇEVREYE DUYARLI

Hafif geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen Cinto’nun tasarımı, nakliye ağırlığını azaltmaya ve daha küçük bir karbon ayak izi yaratmaya yardımcı olur. Çevreye duyarlı olduğu kanıtlanan Cinto, GREENGUARD ve level® tarafından onaylanmıştır ve değerli LEED kredilerine katkıda bulunur.

CINTO SANDALYE GRİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

OTURAK RENGİ : GRİ
SABİT AYAK
AYAK RENGİ : GRİ
Sandalye Genişliği:615 mm (24.2′)
Minder Genişliği: 505 mm (19.9′)
Koltuk Yüksekliği: 420 mm (16.5′)
Yaslanma Aralığı: Bulunmuyor
Koltuk Ağırlığı: 4 kg (9 lbs.) Kolçaksız / 4.5 kg (10 lbs.) Kolçaklı
İstiflenebilir: 15 sandalyeye kadar
Aksam: Gri Boyalı

Bu Ürünü Paylaş

Bizi Takip Edin

error: İçerik korunuyor !!