fbpx skip to Main Content
Diffrient Occasional Liberty Siyah Bekleme Koltuğu Krom Ayak

SIRT : SİYAH FİLE
OTURAK : SPRINT KUMAŞ
AYAK RENGİ : SİYAH

Koltuk Genişliği: 590mm (23.2”)
Minder Genişliği: N/A
Yaslanma Aralığı: 8 ° yaslanma
Koltuk Ağırlığı: 9.8kg (21.5 lbs.)
İstiflenebilir: 5 koltuğa kadar
Döşeme: Sprint Kumaş
Aksam: Krom

DIFFRIENT OCCASIONAL LIBERTY ANTRASİT ÇALIŞMA KOLTUĞU

Diffrient Occasional, ofislerde farklı kullanım alanlarına uygun, kolay istiflenebilir, çok amaçlı bir sandalyedir. Özel ağ örgüsüyle yapılmış sağlam, doğrusal bir sırtlık, üç boyutlu bir form oluşturur – kullanıcıyı mükemmel tasarlanmış bir gömlek gibi sarar. Oturan kişinin vücut hatlarına adapte olan Diffrient Occasional Koltuk, ofis veya ev ortamı için uygundur. Diffrient Smart, Diffrient World veya Liberty çalışma koltuklarına uyumlu olacak şekilde yapılandırılabilir.

ERGONOMİK KONFOR

Fizik yasalarını manuel ayarlama ile kullanmak yerine, patentli Form-Sensing Mesh Teknolojisi’yle her kullanıcı için otomatik bel desteği sağlamaktadır.

UZUN ÖMÜRLÜ TASARIM

Sandalyenin yüksek kaliteli malzeme ve sağlam çerçevesi uzun süre kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. 5 sandalyeye kadar istifleme kapasitesine sahip Diffrient Occasional Koltuklar’ın kolları, taşındığında ve istiflendiğinde bile hasara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SEÇENEKLER

Ofisinizin farklı estetik ihtiyaçlarına göre çeşitli desen ve kaplamalar mevcuttur. Farklı ve şık tarzı, her ortama ayrı bir hava katacaktır.