fbpx ... skip to Main Content

*** Ürüne ait fotoğraflar satışı yapılan ürünlere aittir ancak ışık yansıması ve kullanılan cihaz ekranlarından dolayı ürüne ait gerçek görünüm ile fotoğraf arasında renk / ton farklılıkları görülebilir.

DIFFRIENT OCCASIONAL WORLD SİYAH ÇALIŞMA KOLTUĞU

Diffrient Occasional, ofislerde farklı kullanım alanlarına uygun, kolay istiflenebilir, çok amaçlı bir sandalyedir. Özel ağ örgüsüyle yapılmış sağlam, doğrusal bir sırtlık, üç boyutlu bir form oluşturur – kullanıcıyı mükemmel tasarlanmış bir gömlek gibi sarar. Oturan kişinin vücut hatlarına adapte olan Diffrient Occasional Koltuk, ofis veya ev ortamı için uygundur. Diffrient Smart, Diffrient World veya Liberty çalışma koltuklarına uyumlu olacak şekilde yapılandırılabilir.

ERGONOMİK KONFOR

Fizik yasalarını manuel ayarlama ile kullanmak yerine, patentli Form-Sensing Mesh Teknolojisi’yle her kullanıcı için otomatik bel desteği sağlamaktadır.

UZUN ÖMÜRLÜ TASARIM

Sandalyenin yüksek kaliteli malzeme ve sağlam çerçevesi uzun süre kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. 5 sandalyeye kadar istifleme kapasitesine sahip Diffrient Occasional Koltuklar’ın kolları, taşındığında ve istiflendiğinde bile hasara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SEÇENEKLER

Ofisinizin farklı estetik ihtiyaçlarına göre çeşitli desen ve kaplamalar mevcuttur. Farklı ve şık tarzı, her ortama ayrı bir hava katacaktır.

DIFFRIENT OCCASIONAL WORLD BEKLEME KOLTUĞU

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SIRT : SİYAH FİLE
OTURAK : SPRINT KUMAŞ
AYAK RENGİ : SİYAH
AKSAM : SİYAH BOYALI
DÖŞEME : SPRINT KUMAŞ

Koltuk Genişliği: 590mm (23.2”)
Minder Genişliği: N/A
Yaslanma Aralığı: 8 ° yaslanma
Koltuk Ağırlığı: 9.8kg (21.5 lbs.)
İstiflenebilir: 5 koltuğa kadar

Bu Ürünü Paylaş

Bizi Takip Edin

error: İçerik korunuyor !!