fbpx ... skip to Main Content

LIBERTY TASK ERGONOMİK ÇALIŞMA KOLTUĞU

Form-Algılama Mesh Teknolojisine (Form-Sensing Mesh Technology) sahip olan Liberty Task Çalışma Koltuğu, diğer file sırtlı koltukların aksine daha önce yaşamadığınız bir deneyim sağlıyor.

Üç panelli konstrüksiyonu ile Liberty Task Çalışma Koltuğu, vücuda tam oturan file yardımıyla vücudu mükemmel kavrayarak sağlıklı bir çalışma ortamı yaratır.

Her alanı tamamlayan mükemmel bir estetiğe sahip olan Liberty Task Çalışma Koltuğu, modern çalışma ortamı için ideal oturma çözümüdür. Otomatik ağırlığa duyarlı yaslanma sistemi dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerle, sürekli destekleyen inovatif üç panelli file sırtlık ve sandalyenin arkasına tutturulmuş kol destekleri ile Liberty Task Çalışma Koltuğu performansı, sadelik ve güzellik ile birleştirir. Geleneksel sandalyelerden daha az parçayla Liberty Task Çalışma Koltuğu, zamansız ve çevre dostu bir tasarımdır.

ÖZELLİKLER

ZAHMETSİZ ARKAYA YASLANMA

Liberty Task Çalışma Koltuğu’nun akıllı mekanizması ve özel ayar gerektirmeyen yaslanma sistemi, fizik kurallarını ve kullanıcının ağırlığını kullanıp, geriye yaslanma aralığından yararlanarak mükemmel bir destek sağlar. Manuel kontroller olmadan, kullanıcı gün boyunca zahmetsizce oturma duruşunu değiştirebilir.

ÖZEL UYUM

Liberty Task Çalışma Koltuğu’nun fileli arkası, üç adet streç olmayan file malzemenin, bir terzinin bir gömlek oluşturmak için birden fazla kumaş parçasını birleştirmesi gibi birleştirilmiştir. Konturları, gün boyunca her kullanıcıya özel uyum ve destek için tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA HAREKET

Liberty Task Çalışma Koltuğu, kullanıcıların boyuna ve ağırlığına bakılmaksızın koltuğa oturuşunu otomatik olarak ayarlayacak şekilde tasarlanmıştır. Manuel ayarlamalar olmadığı için Humanscale’in ağırlığa duyarlı yaslanma özelliği ile kullanıcı kolay ve kısıtlama olmaksızın hareket edebilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Koltuk Genişliği: 675mm (26.5”) Kolçaklı / 535mm (21”) Kolçaksız
Minder Genişliği: 635mm (25″)
Koltuk Yüksekliği: 420 – 530 mm (16.6” – 20.9″)

Eğim Aralığı 17 ° yaslanma + 7 ° arkalığı yatırma
Koltuk Ağırlığı: 8,16 kg (18 lbs) Kolçaklı / 7,71 kg(17 lbs) Kolçaksız
İstiflenebilir: Hayır

Liberty Task Teknik Görsel

 

Monofilament Stripe

Üç panelli, file destekli koltuklarımız için özel olarak üretilen Monofilament Stripe, eşsiz bir destek sağlamak için kendine özgü örgü yapısıyla güç elde eden elastik bir bileşime sahiptir. Klasik şerit deseni çeşitli çarpıcı renklerde mevcuttur.

error: İçerik korunuyor !!