fbpx ... skip to Main Content

Matrix Plank Halı

Renk Seçenekleri

Detaylı Görseller

Renk Seçenekleri

Detaylı Görseller

Neden Plank Halı?

Plank halılar, hijyeniktir, nem, rutubet ve koku yapmaz, temizlemesi oldukça kolaydır.

Plank halılar Antistatiktir, bu sayede mekanda oluşan elektriği insan vücuduna aktarmaz.

Plank halılar sök tak özelliğe sahiptir, zemine çok ince olarak uygulanan Plank Halı tutkalı, halının tamamen yapışması yerine, herhangi bir deformasyonda ya da temizlik ihtiyacında yerinden kolaylıkla yerinden alınmasını sağlar ve tekrar yerine ilave bir yapıştırıcı sürmeden uygulanabilir. Bu özellik günlük kullanımda herhangi bir kalkmaya neden olmaz.

 

Plank halı, tanım olarak iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip bir halı türüdür.

Ofis halısı ya da büro halısı olarak da tabir edilen bu halı çeşidi, özellikle ticari alanlarda ve kamu binalarının zeminlerinde tercih edilmektedir. Uygulaması pratiktir ve farklı desen seçeneklerine sahip olması öncelikli tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar.

Artlines bünyesinde onlarca farklı desen ve türde Plank Halı modelleri bulabilirsiniz. Bu modeller arasında artlines, burmatex, flotex başlıca Plank halı modellerimiz arasında yer almaktadır. Kendinden desenli Plank Halı, çizgili Plank Halı, düz Plank Halı çeşitlerimiz arasındadır.

Plank halı zemin kaplama ve zemin döşeme konusunda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Plank Halı Nasıl Temizlenir?

Plank Halılar kullanıma göre günlük elektrikli süpürge ile temizlenebilir.

Plank Halı tutkalı su bazlı olduğu için yapıştırıcıya su temas etmemesi gerekmektedir.

Yine kullanıma göre 3-6-12 ay aralıklarında detaylı temizlik yapılabilir.

Plank Halı Fiyatları

Plank Halılarımızı online satın almanın yanında özel projeleriniz için satış ekibimiz ile iletişime geçerek projeleriniz için özel teklif alabilirsiniz. Stoklu ürünlerimiz sayesinde Plank Halı fiyatları (ofis halısı fiyatları) konusunda müşterilerimize çok farklı alternatif fiyat seçenekleri sunmaktayız.

Uygun fiyatlı Plank Halı modellerimiz aynı zamanda oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Online satış sitemizde yer alan fiyatlar 1 m² fiyatıdır. Plank Halılar 2,5 m²’lik kutular(1 kutuda 2,5 m²/10 adet 25×100 cm Plank Halı vardır) halinde satılmaktadır. Bu sebeple satın alma sırasında miktar 2,5’er 2,5’er (2,5 m²) artmaktadır.

error: İçerik korunuyor !!