fbpx ... skip to Main Content

PATH

Ergonomik Çalışma Koltuğu

PATH

Ergonomik Çalışma Koltuğu

Her Vücut İçin Dünyanın En Sürdürülebilir ve Ergonomik Olarak Gelişmiş Çalışma Koltuğu

Path’in benzersiz ağırlık dengeleme mekanizması, tüm cinsiyetlerin ortalama ağırlığının 50. yüzdelik dilimindeki genel hedefi dikkate alan çoğu koltuğun aksine, nüfusun %95’inin koltuğa rahatça oturabileceği anlamına gelir. Humanscale olarak koltuklarımızı tasarlarken herkesi ve her vücudu göz önünde bulunduruyoruz.

Bugünün Ofisi için Tasarlandı

Günlük çalışma koltuklarında bir devrim niteliğinde olan Path, ister ofis ister ev olsun, her türlü çalışma ortamına uyacak şekilde entegre ergonomik desteği kişiselleştirilebilir bir estetikle birleştiriyor.

Path Ergonomik çalışma Koltuğu

Siz ve Çevreniz İçin Tasarlandı

Karmaşık olanı basitleştiren ürünler tasarlıyoruz. Nerede çalışıyor olursanız olun, Path ihtiyaçlarınızı karşılamak için sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Her Beden İçin Bir Path

Path, kutudan çıkar çıkmaz her vücut tipine anında uyum sağlar. Çoğu koltuk hayali bir “ortalama” vücuda uyacak şekilde üretilir ve her oturanı rahat edene kadar kontrolleri ayarlamaya zorlar. Çoğu koltuk yanlış ayarlanır ve bu da sağlıksız çalışma alışkanlıklarına neden olur. Path basit ve vücudu kapsayıcıdır, zahmetsizce performans gösterir, böylece siz de yapabilirsiniz.

Her Yer İçin Bir Path

Path’in sıcak ve çok yönlü estetiği, hızla gelişen çalışma alanlarına bir yanıttır. Yumuşak yuvarlak silueti her ortama uyum sağlayarak açık ve yüksek bir sadelik sunar. Bir dizi kişiselleştirme seçeneği, Path’e bukalemun benzeri bir uyarlanabilirlik kazandırır, böylece çevresini yeniden tanımlamak yerine onunla eşleşir ve onu geliştirir.

Path, oturdukları anda tüm vücut tiplerinin %95’ine rahatça uyacak şekilde fiziği kullanır, karmaşık ayarlamalar gerektirmez. Kim olursanız olun, basit ve vücudu kapsayıcı hissetmek için yapılmıştır, zahmetsizce performans gösterir, böylece siz de yapabilirsiniz.

Herkese Uygun Tasarım

Her Path, hantal kontroller yerine vücut ağırlığını kullanan patentli bir Gravity Mechanism™ içerir. Siz oturdukça mekanizma devreye girer. Yaslandığınızda hafifçe kalkar, böylece vücudunuz doğal denge unsuru haline gelir ve durduğu her yerde sıkıca desteklenir. Bu, Path’in sizinle birlikte tam bir uyum içinde hareket etmesini sağlayan sanal pivot noktaları oluşturur.

Uzun Ömürlü

Sürdürülebilirliğin genellikle göz ardı edilen bir ayağı da en bariz olanıdır: uzun ömürlülük. Aynı zamanda en dayanıklı olmasaydı Path’i dünyanın en sürdürülebilir çalışma koltuğu olarak adlandıramazdık. Kapsamlı testlerimiz, Path’in mükemmel işlevini korumanın ötesinde, on yıldan fazla yoğun kullanımdan sonra yeni gibi görünmesini ve hissettirmesini sağlar.

Dökümanlar

Tanıtım Kataloğu

Path Ergonomik Çalışma Koltuğu tanıtım kataloğu

Çevreye Duyarlı

Çevreye duyarlı tasarım broşürü

Teknik Bilgiler

Koltuk Genişliği: 605mm (23,82″) [sabit] 620mm (24,41″) [ayarlanabilir]
Taban Genişliği: 635mm (25″)
Yükseklik: 880 – 1010 mm (34,65″ – 39,76″)
Koltuk Ağırlığı: Kolsuz – 16,1 kg (35,5 lbs.) Kollu – 18,9 kg (41,6 lbs.)
Ağırlık Kapasitesi: 136 kg (300 lbs.)

error: İçerik korunuyor !!